Novinky

novinky ve wafu

Nové snídaňové menu!

Časně ráno přemýšlíte nad tím, jak nejlépe zahájit Váš den. Máme pro vás jeden dobrý tip. Co takhle zajít na naše pozměněné snídaňové menu do Waf-Waf. Na výběr momentálně máte ze čtyř nabídek. Jako první ze skvělých lívanců s malinami, medem, oříšky a vanilkovou polevou, dalším na řadě je guacamole salátek s vaflí nebo míchaná vajíčka s opečenou slaninou a pažitkou. V neposlední řadě pak náš speciální produkt IronWaf, což je vafle s vajíčkem, slaninou a cheddarem. Za speciální cenu si ke každému produktu můžete v rámci naše snídaňového menu dát i kávu, dle vašeho výběru. Snídaně ve Waf-Waf podáváme každý všední den od 08:00 – 11:00.

 

snídaně waf

Pokud byste si chtěli udělat rezervaci v tyto ranní hodiny, doporučujeme nás kontaktovat pomocí emailu: info@waf-waf.cz a nebo pomocí telefonního čísla: 732 639 559.

Budeme se těšit na Vaši ranní návštěvu ve Wafu!

Valentýn ve Waf-Waf!

Každému je jasné, že se svátek zamilovaných rychle blíží! My ve Waf-Waf jsme si připravili nejen speciální nabídku, ale také atmosféru, která na Vás bude láskou přímo dýchat. Kde jinde si tak vychutnat tento svátek, než právě u nás na Letné. Jak jistě víte, od minulého týdne máme v prodeji novinku a to lívance, ve stylu sestav si vlastní. Pro tyto valentýnské dny jsme se rozhodli vymyslet unikátní červené lívance ve tvaru srdce s bohatou náplní a ovocem. Valentýnská nabídka je také možná ve stylu take-away, kdy vám obsluha připraví tyto lívance s sebou do krabičky a vy můžete vaší drahou polovičku, překvapit i tímto roztomilým dárkem.

Speciální valentýnská nabídka bude dostupná od 13.2. - 15.2. a to vždy od 11:00 - 22:00. Pokud byste si chtěli zarezervovat místo, použijte prosím následující kontakty. Pro více informací pak sledujte naše událost na našem facebooku: www.facebook.com/events/150008852473001

 

BLOG (3)

Waf-Waf bude nabízet i lívance!

Od úterý 6.2. budete moci u nás ve Waf-Waf ochutnat jako další hlavní produkt lívance. Naše "americké palačinky" si pak budete moci nakombinovat stejně jako vafle nebo palačinky dle svých chutí. Další novinkou pak bude pozměněné Waf-menu, kde si lívance můžete dát společně s ice-tea za lepší cenu. Lívance budeme momentálně prodávat pouze v klasické variantě, tedy bezlepkové či veganské momentálně nechystáme. Naše lívanečky si také budete moci odnést s sebou, náš personál Vám je připraví do krabičky, za kteoru v rámci našeho take-away systému samozřejmě neplatíte. 

 

waf doporučuje

Další otázka bude jistě směřovat na to, zda budeme mít i slanou variantu? Tak vás můžeme ubezpečit, že určitě ano! Lívance si tak můžete nakombinovat i se slanými přísadami, ke kterým jsme nově přidali také kuřecí maso! Budeme mít pro vás také již předvybranou slanou verzi, která se nachází v našem Waf-menu. Věříme, že naše super lívance Vás okouzlí stejně jako jsme jim podlehli my ve Waf-Waf. Těšíme se až ochutnáte. 


Více informací pak můžete určitě najít na našich fb stránkách: www.facebook.com/wafwafcz Milujeme kuřecí!

Po delší době příprav, jsme přichystali novinku, která určitě potěší všechny, kteří by do Waf-Waf rádi zavítali i na plnohodnotný oběd či večeři. Jako takový předvoj jsme vytvořili dva produkty. První je oblíbená vafle s kuřecím masem a vlastní delikátní omáčkou, jenž nese název Waf&Chicken. Samozřejmě jsme nechtěli opomenout ani palačinky a tak přišla na řadu naše "crepedilla", což je taková Waf verze quesadilla, která je plněná cheddarem, kuřecím masem a baby španátem. Crepedillu pak podáváme s pikantní rajčatovou omáčkou a zakysanou smetanou. 

waftip

Tím, ale samozřejmě někončíme. Již v průběhu února vám představíme kompletní rozšířenou nabídku Lunch&Dinner. Menu bude obsahovat jak masové, tak vegetariánské pokrmy, které vás zasytí a zajistí vám tak kvalitní oběd či večeři ve Waf-Waf! Na menu-boardu bude k objednání vždy od 11:00 - 22:00. Už teď vám můžeme prozradit, že Lunch&Dinner bude obsahovat i jídlo z oblíbeného avokáda. 

Pokud byste si chtěli zarezervovat místa, tak jen upozorňujeme, že rezervace jsou ve Waf-Waf možné pouze od pondělí do pátku. Stačí nám napsat na info@waf-waf.cz 


4 položek celkem