Novinky, Strana 2

novinky ve wafu

Superkornouty ve Waf-Waf!

Přichází jaro, venku je krásné počasí, a aby bylo ješte hezčí, tak jsme si pro vás opět připravili akci v podobě našich Superkornoutů! Akce trvá od 22. - 31.3. a na všech našich pobočkách. Pro milovníky sladkého je tu Sweet Wafcone, který obsahuje vafli, nutellu, jahody, kočičí jazýčky, šlehačku a oreo. ❤️

IMG_9954

Pro ty, co mají raději slaná jídla je tu Salty Wafcone, který obsahuje vafli, cheddarovou omáčku, vajíčko, slaninu a baby špenát. Jeden náš superkornout si můžete dopřát za jedinečnou  jarní cenu 99 Kč. Kornout od nás dostanete přímo do ruky, a tak je to ideální varianta na jarní procházky do parku, či jen jako rychlovka do práce nebo školy. ❤️

IMG_9957

Určitě se nezapomeňte podívat na naši Facebookovou událost:  https://1url.cz/BMadP

Těšíme se na vás! Tým Waf-Waf ❤️

 

Veganská nabídka a Women's week ve Wafu!

Konečně je to tu! Dlouho očekávané Veganské menu nyní můžete ochutnat ve Waf-Waf! ❤️

Nové produkty nejsou pouze pro vegany, ale jsou určené i pro lidi s alergií na laktózu. Naše nabídka zahrnuje jak sladkou, tak i slanou verzi. Co se týká slaného, tak jsme si pro vás připravili vafli s fazolovou pastou, sojanézou, červeným zelím a kukuřící za 139 Kč. Pro milovníky sladkého máme připravenou palačinku s čokoládovou polevou, lotus posypem, malinami a banánem také za 139 Kč. Samozřejmě jsme nezapomněli na nápoj a to mango-malinový smooth shake za 89 Kč.  Jako menu si naše produkty můžete vychutnat za 179 Kč. Nabídka bude v prodeji od 4.3. 2019. ❤️ 

IMG_9324

Produkty jsou z ovesného mléka a samozřejmě bez vajec. Jisté je, že všechny produkty z nabídky dáváme i s sebou a můžete platit i stravenkami. Pokud chcete mít absolutní jistotu, že se u nás posadíte, tak neváhejte a udělejte si u nás rezervaci na tel.: +420 732 639 559 (na tel.čísle jsme každý den od 08:00 - 22:00) nebo na našem Instagramu. 

Přidání veganského menu není jedinou březnovou událostí. Dne 8. března je Mezinárodní den žen, a my jsme si pro vás k této příležitosti připravili akci s názvem Women's week! ❤️ Akce probíhá od 4.3-14.3. a během ní se můžete těšit na speciální vafli, kterou odhalíme ve středu 6. března. Těšit se můžete na nádhernou výzdobu od mojeparty.cz, která bude laděna především do růžové barvy a ve spolupráci s Love and Story design vytvořili speciální bálónky na jejichž konci naleznete světově významné ženy. ❤️

IMG_9325

Samozřejmě nesmíme vynechat květiny. Umělé květiny na výzdobu poboček nám zajistí Paper flower lover a květiny živé Květiny Jitka. Každá žena, která během akce Women's week navšítí Waf-Waf dostane od nás malou pozornost v podobě živé květiny. ❤️

Všem ženám přejeme jen to nejlepší. ❤️ Tým Waf-Waf ❤️

Valentýnské dny ve WafWaf! ❤️

Blíží se Valentýn a při této příležitosti jsme si pro vás připravili Valentýnské dny ve WafWaf! ❤️ Dny probíhají od pondělí 11.2. do neděle 17.2., a nabídneme vám malinový shake se šlehačkou a srdíčky, samostatně za 119 Kč. Dále vám nabídneme WafCut s bílou čokoládou a malinovým dipem za 79 Kč. Oba tyto produkty si můžete zakoupit jako Valentýnské menu za speciální cenu 159 Kč

Kde jinde #valentynovat než ve Waf-Waf? Ne jen, že bude v prodeji naše malinová nabídka, ale celý týden bude naše pobočka i tématicky vyzdobená do lásky plných dekorací. ❤️ Jestli chcete mít jistotu, že si sednete, tak neváhejte a vytvořte si u nás rezervaci na tel. čísle : +420 732 639 559. 

IMG_8743

Celý týden poběží také unikátní soutěž! Vyfoťte se jak slavíte ve Waf-Waf svátek zamilovaných a označte fotku hastagem #valentynujeme a pro 2 z Vás bude připraven voucher na další návštěvu ve výši 300Kč!  ❤️

Pokud chcete někoho překvapit doma, tak nezapomínejte, že vám uplně všechno zabalíme s sebou, a to i včetně našich valentýnských produktů. 

Odkaz na naši Facebook událosthttps://1url.cz/UMpNh

IMG_8773

Krásného Valentýna přeje Waf-Waf ❤️

 

 

Stravenky ve Waf-Waf!

S radostí vám oznamujeme, že od dnešního dne u nás můžete platit stravenkami. Bereme stravenky od firmy Sodexo a Ticket restaurant. Nebereme jen ty klasické papírové, ale akceptujeme i karty od těchto firem. Počet stravenek není nijak omezen, ale nevracíme na ně. Pokud je hodnota nákupu vyšší než vaše stravenka, můžete ho doplatit kartou či hotově. Během následujících týdnů rozšíříme nabídku firem, od kterých budeme stravenky akceptovat. 

A za co můžete stravenky utratit? Na cokoliv budete chtít. Můžete je uplatit na naše stálé menu ať už sladké, kam spadají zákazníky nejoblíbenější lívance jménem Waftella, vafle Wafreo a Wafcarpone a palačinka Wafnilla nebo na menu slané, kam patří nejoblíbenější palačinka Crepedilla, lívance MapleWaf, vafle IronWaf a také palačinka Wafcream. Dále si u nás můžete pochutnat na našich Milkshakes, WafCut... Samozřejmě stravenky platí i na jídla sestavené vámi. 

IMG_8151

Pokud nebudete chtít jíst jídlo na místě, tak vám vaši objednávku zdarma zabalíme. A pokud budete dělat hromadnou obědnávku, třeba pro firmu, tak nabízíme i možnost dovozu (po domluvě).

IMG_8323

Krásný den přeje Waf-Waf.

Take Away

Jako u většiny podniků, tak i u nás si můžete nechat jídlo zabalit s sebou. Všechny obaly máme zdarma. Nemusíte přijít za účelem toho, abyste si jídlo nechali zabalit ihned. Můžete si ho sníst u nás na pobočce a zbytek, který nesníte vám zdarma zabalíme.

Snažíme se alespoň trochu chránit přírodu, a proto máme krabičky z papíru, které jsou zevnitř povoskované, a tak nic neprosákne ven. Dále používáme tašky z recyklovaného papíru a kalíšky s víčkem, do kterých dáváme omáčku stranou od vašeho jídla. I přes to, že jsou krabičky papírové, tak mají krásný instafriendly design v našich Waf-Waf barvách s našim logem. 

IMG_8150

Co všechno si můžete vzít s sebou? Na to nám stačí jedno slovo: Všechno. Ano, opravdu je tomu tak. Ať už to jsou vafle, lívance nebo palačinky sestavené podle vás, tak vám zabalíme cokoliv z našeho menu. S sebou vám dáme i jakýkoliv námi nabízený nápoj. Kávu, Icetea nebo třeba Fresh juice. Ideální take away svačinkou je naše Donutella, kterou nabízíme v menu s kávou. 

IMG_8149

Pokud nestíháte nebo nechcete čekat frontu na pobočce a chtěli byste nějakou dobrotu od nás domů, do školy či kanceláře, tak zavolejte 10-15 minut předem na toto telefonní číslo: +420 732 639 559 (na tel. čísle jsme každý den od 08:00-22:00) a objednávku budete mít připravenou ihned jak dorazíte na pobočku. 

Dále nabízíme pro školy, firmy a kolektivy možnost pořádání brunche či možnost donášky. 

 

Naše káva a plecháčky!

Ve spoluráci s Filicori Zecchini jsme vytvořili speciální vánoční směs zrnkové kávy v poměru 80% arabica (káva z Etiopie, Brazílie, Ekvádor, Mexiko a Costa Rica) a 20% robusta (káva z Indie). Při přičichnutí vás ihned mile překvapí intenzivní aromatická vůně. Při ochutnání vám poskytne naprostou vyváženost všech chutí. Hodnoty kyselosti se pohybují v rozmezí nízkém až středním a trpkost se téměř nevyskytuje. Směs byla oceněna a certifikována Národním institutem pravého italského espressa (INEI).

Vánoční směs si u nás můžete zakoupit v krásném balení jak na e-shopu, tak i na pobočkách. Perfektně se hodí jako dárek k Vánocům a můžete si přikoupit i vánoční plecháček, který celé kouzlo kávového balíčku doplní.

IMG_7852

Jak jsme již zmínili, tak jsme vytvořili speciální vánoční plecháček, který je ovšem limitovaný. Hodí se ke každodenímu použíání jak na kávu či čaj, tak i na studené nápoje. Vánoční edici hrnečku si můžete zakoupit na e-shopu, ale i na obou pobočkách. Je velmi vhodný jako dárek a zároveň designově ladí s naší kávou. Takže pokud ještě nemáte dárek k Vánocům, tak pro vás máme perfektní řešení. 

IMG_7857 

Wafnoce pro všechny přeje tým Waf-Waf.

 

 

Vánoční kupóny

Máme tu pro vás další vánoční překvapení v podobě kupónů. Nově od nás po celý prosinec dostanete ke každému nákupu kupón na nákup příští. Jsou k dostání ve čtyřech různých hodnotách. Při nákupu nad 89,- máte slevu 10 Kč, nad 179,- sleva 20 Kč, nad 299,- sleva 50 Kč a nad 799,- sleva 100 Kč.

Kupony nelze kombinovat a je možné je uplatnit pouze od pondělí do pátka jak na Letné, tak na Ipáku. Ušetřené peníze můžete utratit na našem e-shopu a koupit si třeba náš nový limitovaný vánoční plecháček či náš vlastní blend kávy.

 

34D3D501-73D8-46F0-B2E4-20002B9AD471

Krásné Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf!

Adventní kalendář

A je to tady! Odhalení dalšího vánočního dárku pro vás. A tentokrát Waf-Waf rozdává vánoční dárky - přísady zdarma! A jak to bude fungovat? Bude to fungovat stylem 2+1 (to znamená, že si vyberete klasicky základ, 2 a více přísad podle vás a od nás k tomu budete mít jednu jako dárek!).

Ale pozor, není to automatické. Dárek od nás dostanete po předložení fotografie z našich sociálních sítí na pokladně. Akce začíná 1.12. a končí 23.12. Každý den bude jiná přísada, a aby to bylo ještě zajímavější, tak každé úterý bude zdarma přísada, kterou nemáme v nabídce! Bude tam i ta vaše oblíbená? To se nechte překvapit! 

IMG_7468

A kde se dozvíte která přísada je zdarma dnes? Každý den se v 8:00 uveřejní na našem hlavním Facebooku a Instagramu. Takže pokud chcete být o všem včas informováni, tak nás nezapomeňte sledovat.

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf!

Vánoční poukazy

A je to tady! Jak jsme již slibovali, tak tu pro vás máme další vánoční dárek v podobě poukazů. Nejen, že si poukazy můžete zakoupit na našich pobočkách, ale nyní jsou k dostání i on-line na našem e-shopu. Nyní mají i speciální vánoční design. 

Pokud si poukaz objednáte on-line, tak bude k vyzvednutí u nás na pobočce buď na Letné (M. Horákové 818/52, 170 00 Praha 7) nebo na IP Pavlova (Bělehradská 67, 120 00 Nové Město) v týdnu máme otevřeno od 08:00-22:00 a o víkendu od 09:00-22:00.

Poukazy si můžete zakoupit v hodnotách 300,- , 500,- a 800,- . Udělejte radost svým blízkým a dopřejte jim příjemný zážitek ve Waf-Waf. 

IMG_7289

Nezapomeňte sledovát náš Instagram a Facebook, protože vás čeká ještě hodně novinek. 

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf!

Wafnoce pro všechny!

Vánoce se blíží a ani my ve Waf-Waf nemeškáme a máme pro vás malý dárek v podobě Vánočního menu. Ochutnat tak můžete kakaové lívance s linoladou, lesním ovocem, marshmallow, skořicovým cukrem a medem za 124 Kč. A čokoládovou vafli s vanilkovou polevou, toffifee topingem, jablky, skořicí a s rozinkami za 129 Kč. Samozřejmě jsme nezapomněli na teplý nápoj a tentokrát je to perníkové latte s domácí šlehačkou a s lotus posypem za 69 Kč. Máme možnost také vánočního menu, kde si vyberete jeden z vánočních produktů, ať už vafli či lívance, a k tomu budete mít perníkové latte a to vše za speciální cenu 169 Kč.

Vánoce jsou především o rodinné atmosféře a my se budeme snažit ji co nejvíce naladit. Obě naše pobočky jsou již vánočně vyzdobené. Dále si můžete zakoupit náš limitovaný vánoční plecháček či poukaz pro vaše blízké, který je k dostání na obouch pobočkách. Tímto to zdaleka nekončí. Od 1.12. se můžete těšit na další vánoční novinky.

IMG_7199

Pokud chcete vědět vše co se kolem Waf-Waf děje a být mezi prvními co znají naše novinky, nezapoměňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu. 

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf. 

 

 

Nahoru
34 položek celkem