Novinky

novinky ve wafu

Waf-Waf bude nabízet i lívance!

Od úterý 6.2. budete moci u nás ve Waf-Waf ochutnat jako další hlavní produkt lívance. Naše "americké palačinky" si pak budete moci nakombinovat stejně jako vafle nebo palačinky dle svých chutí. Další novinkou pak bude pozměněné Waf-menu, kde si lívance můžete dát společně s ice-tea za lepší cenu. Lívance budeme momentálně prodávat pouze v klasické variantě, tedy bezlepkové či veganské momentálně nechystáme. Naše lívanečky si také budete moci odnést s sebou, náš personál Vám je připraví do krabičky, za kteoru v rámci našeho take-away systému samozřejmě neplatíte. 

 

waf doporučuje

Další otázka bude jistě směřovat na to, zda budeme mít i slanou variantu? Tak vás můžeme ubezpečit, že určitě ano! Lívance si tak můžete nakombinovat i se slanými přísadami, ke kterým jsme nově přidali také kuřecí maso! Budeme mít pro vás také již předvybranou slanou verzi, která se nachází v našem Waf-menu. Věříme, že naše super lívance Vás okouzlí stejně jako jsme jim podlehli my ve Waf-Waf. Těšíme se až ochutnáte. 


Více informací pak můžete určitě najít na našich fb stránkách: www.facebook.com/wafwafcz Milujeme kuřecí!

Po delší době příprav, jsme přichystali novinku, která určitě potěší všechny, kteří by do Waf-Waf rádi zavítali i na plnohodnotný oběd či večeři. Jako takový předvoj jsme vytvořili dva produkty. První je oblíbená vafle s kuřecím masem a vlastní delikátní omáčkou, jenž nese název Waf&Chicken. Samozřejmě jsme nechtěli opomenout ani palačinky a tak přišla na řadu naše "crepedilla", což je taková Waf verze quesadilla, která je plněná cheddarem, kuřecím masem a baby španátem. Crepedillu pak podáváme s pikantní rajčatovou omáčkou a zakysanou smetanou. 

waftip

Tím, ale samozřejmě někončíme. Již v průběhu února vám představíme kompletní rozšířenou nabídku Lunch&Dinner. Menu bude obsahovat jak masové, tak vegetariánské pokrmy, které vás zasytí a zajistí vám tak kvalitní oběd či večeři ve Waf-Waf! Na menu-boardu bude k objednání vždy od 11:00 - 22:00. Už teď vám můžeme prozradit, že Lunch&Dinner bude obsahovat i jídlo z oblíbeného avokáda. 
Nahoru
22 položek celkem