Novinky, Strana 4

novinky ve wafu

Otevřeme IPák #prijdes

Čtvrtek 28. 6. 2018 si napiš do kalendáře se třemi vykřičníky a k tomu WAF WAF IPÁK. V 17 hodin se otevírá historicky druhý Waf a to v samém centru hlavního města na I. P. Pavlova (Bělehradská 7). Pokud stále ještě uvažuješ nad tvou návštěvou v tento slavnostní den, podívej se na facebookovou událost, kterou najdeš pod názvem “Otevřeme IPák”. Postupně se zde odkrývá identita nového Wafu a to již určitě neodoláš.

Ochutnat budeš moci celou nabídku včetně lívanců, palačinek, vaflí a oblíbených snídaní známé jako jedny z nejlepších v Praze. Zajít si také můžeš na zmrzlinu či kournout s vaflí do ruky. No a samozřejmě to všechno nezapomeň vyfotit a fotku dát na své sociální sítě pod hashtagem #wafwaf #novyzazitek. Rozšiřujeme se a rozdáváme “radost pro všechny”, tak doufáme, že brzy #prijdes.

 

Nové snídaňové menu!

Časně ráno přemýšlíte nad tím, jak nejlépe zahájit Váš den. Máme pro vás jeden dobrý tip. Co takhle zajít na naše pozměněné snídaňové menu do Waf-Waf. Na výběr momentálně máte ze čtyř nabídek. Jako první ze skvělých lívanců s malinami, medem, oříšky a vanilkovou polevou, dalším na řadě je guacamole salátek s vaflí nebo míchaná vajíčka s opečenou slaninou a pažitkou. V neposlední řadě pak náš speciální produkt IronWaf, což je vafle s vajíčkem, slaninou a cheddarem. Za speciální cenu si ke každému produktu můžete v rámci naše snídaňového menu dát i kávu, dle vašeho výběru. Snídaně ve Waf-Waf podáváme každý všední den od 08:00 – 11:00.

 

snídaně waf


Budeme se těšit na Vaši ranní návštěvu ve Wafu!

Valentýn ve Waf-Waf!

Každému je jasné, že se svátek zamilovaných rychle blíží! My ve Waf-Waf jsme si připravili nejen speciální nabídku, ale také atmosféru, která na Vás bude láskou přímo dýchat. Kde jinde si tak vychutnat tento svátek, než právě u nás na Letné. Jak jistě víte, od minulého týdne máme v prodeji novinku a to lívance, ve stylu sestav si vlastní. Pro tyto valentýnské dny jsme se rozhodli vymyslet unikátní červené lívance ve tvaru srdce s bohatou náplní a ovocem. Valentýnská nabídka je také možná ve stylu take-away, kdy vám obsluha připraví tyto lívance s sebou do krabičky a vy můžete vaší drahou polovičku, překvapit i tímto roztomilým dárkem.

Speciální valentýnská nabídka bude dostupná od 13.2. - 15.2. a to vždy od 11:00 - 22:00. Pokud byste si chtěli zarezervovat místo, použijte prosím následující kontakty. Pro více informací pak sledujte naše událost na našem facebooku: www.facebook.com/events/150008852473001

 

BLOG (3)

Waf-Waf bude nabízet i lívance!

Od úterý 6.2. budete moci u nás ve Waf-Waf ochutnat jako další hlavní produkt lívance. Naše "americké palačinky" si pak budete moci nakombinovat stejně jako vafle nebo palačinky dle svých chutí. Další novinkou pak bude pozměněné Waf-menu, kde si lívance můžete dát společně s ice-tea za lepší cenu. Lívance budeme momentálně prodávat pouze v klasické variantě, tedy bezlepkové či veganské momentálně nechystáme. Naše lívanečky si také budete moci odnést s sebou, náš personál Vám je připraví do krabičky, za kteoru v rámci našeho take-away systému samozřejmě neplatíte. 

 

waf doporučuje

Další otázka bude jistě směřovat na to, zda budeme mít i slanou variantu? Tak vás můžeme ubezpečit, že určitě ano! Lívance si tak můžete nakombinovat i se slanými přísadami, ke kterým jsme nově přidali také kuřecí maso! Budeme mít pro vás také již předvybranou slanou verzi, která se nachází v našem Waf-menu. Věříme, že naše super lívance Vás okouzlí stejně jako jsme jim podlehli my ve Waf-Waf. Těšíme se až ochutnáte. 


Více informací pak můžete určitě najít na našich fb stránkách: www.facebook.com/wafwafcz Milujeme kuřecí!

Po delší době příprav, jsme přichystali novinku, která určitě potěší všechny, kteří by do Waf-Waf rádi zavítali i na plnohodnotný oběd či večeři. Jako takový předvoj jsme vytvořili dva produkty. První je oblíbená vafle s kuřecím masem a vlastní delikátní omáčkou, jenž nese název Waf&Chicken. Samozřejmě jsme nechtěli opomenout ani palačinky a tak přišla na řadu naše "crepedilla", což je taková Waf verze quesadilla, která je plněná cheddarem, kuřecím masem a baby španátem. Crepedillu pak podáváme s pikantní rajčatovou omáčkou a zakysanou smetanou. 

waftip

Tím, ale samozřejmě někončíme. Již v průběhu února vám představíme kompletní rozšířenou nabídku Lunch&Dinner. Menu bude obsahovat jak masové, tak vegetariánské pokrmy, které vás zasytí a zajistí vám tak kvalitní oběd či večeři ve Waf-Waf! Na menu-boardu bude k objednání vždy od 11:00 - 22:00. Už teď vám můžeme prozradit, že Lunch&Dinner bude obsahovat i jídlo z oblíbeného avokáda. 
Nahoru
35 položek celkem