Náš příběh

V roce 2016 se v našich hlavách zrodila myšlenka, směřující k založení unikátního franchisového konceptu se zaměřením na vafle a palačinky s rozšířením o milkshakes, fresh-juices, domácí čaj a ostatní doplňkový sortiment.

Celý koncept jsme následně po necelých 15 měsících tvrdé práce, proměnili v realitu, když jsme otevřeli první provozovnu v ulici Milady Horákové 52 na Praze 7. Waf-Waf a produkty samotné se pak i díky propracovanému marketingu staly již po několika dnech hitem jak mezi veřejností tak i na sociálních sítích. Právě proto se návštěvnost těší tak vysoké úrovně.

 

IMG_6806

Naše viralita a jedinečnost spočívá v kombinaci pojetí výběru daných palačinek a vaflí, kdy je možné tyto věci poskládat dle své vlastní volby z více než 50 přísad a také zdobení, které se vymyká zaběhlým celosvětovým standartům. Jako další take nabízíme menu výhradně z vlastních originálních sladkých a slaných receptů, na kterých se podíleli přední čeští a take chorvatší šéfkuchaři. Díky ním se bude také kvartálně obměňovat a my můžeme přinést naším zákazníkům jedinečný nový zážitek.

Věříme v sílu konceptu a naší vizí je prosazení celé franchisi do dalších míst i mimo Českou republiku, přičemž spoléháme na výše uvedené unikátnosti a rozsáhlý brand marketing včetně detailního merchendasingu. Naším mottem je “radost pro všechny”, který vystihuje naši myšlenku a pojetí samotných provozoven. Cíle společnosti jsou pak hravost zákazníků při výběru palačinek a vaflí dle svých přání. Což doplní take krásná a příjemná atmosféra, sladěné barvy a interiér, který představuje radost pro každého. Díky tomu má koncept velmi slibné možnosti, kam se může dále posouvat.

Náš záměr v roce 2018 je realizovat další 3 projekty, jako by bylo potevření pobočky v některém z obchodních center. Zaměřením na palačinky a vafle, kterým se celý projekt ubírá má velkou šanci stat se nejlepší palačinkárnou či provozovnou specializující se na vafle v roce 2018 a díky tomu se rozšířit na další místa po ČR i mimo ni.