Franchising

Strategické pilíře společnosti

concept-1

Inovativní koncept

Unikátnost Waf-Waf spočívá především v inovativním konceptu přípravy vaflí, palačinek a lívanců. Koncept zákazníkům umožňuje sestavit si svůj vlastní produkt za pomocí desítek slaných a sladkých přísad, který pak školený personál čerstvě připravuje přímo před nimi. Po pár minutách je nazdobená vafle či palačinka hotova a zákazník si jí může sníst buď přímo v restauraci nebo vzít s sebou. Díky tomuto konceptu pak zákazníci mají téměř neomezené množství kombinací, a Společnost tak dokáže zaujmout široké spektrum konzumentů.

concept-2

Waf-Waf jako lovebrand

Waf-Waf je díky svému zaměření na kvalitu provedení a jedinečnému zdobení velmi oblíbený především u mladé generace, která si jídlo ráda fotí a sdílí na sociálních sítích, což Společnosti pomáhá vytvářet efektivní virální kampaně. Aby Společnost toto zapojení zákazníků do marketingu ještě více podpořila, začala spolupracovat se známými českými influencery, kteří propagují značku Waf-Waf mezi svou širokou základnu fanoušků. Úspěch této strategie je již dnes vidět na velkém počtu fanoušků Společnosti na sociálních sítí, kdy má za své působení na sociálních sítích přes 32 tis. fanoušků. Z Waf-Waf se tak stal tzv. „lovebrand“, kdy se její zákazníci stávají součástí celého konceptu.

concept-3

Rustový potenciál

Waf-Waf se podařilo z inovativního konceptu vybudovat v krátkém čase úspěšnou značku. Celý koncept je přitom velice jednoduchý a může se snadno přizpůsobit dané lokalitě a zázemí. Restaurace tedy můžou bez problému fungovat v menších či větších prostorách bez ohledu na to, jestli se jedná o obchodní centrum nebo jinou kamennou prodejnu. Tato jednoduchá koncepce spolu se silnou značkou a know-how Waf-Waf tak nabízí ideální kombinaci pro úspěšnou franšízovou expanzi, kterou Společnost plánuje v budoucnu započít.

Chcete tedy originální značku a stát se obchodním partnerem rychle rostoucí společnosti?

KONCEPTY – WAF-WAF FRANCHISE

Pobočka v OC (80 – 180m2)

High street koncept – (60m2 – 150m2)

Stand koncept – (20 – 50m2)

PODPORA PRO FRANCHISANTY

**Před otevřením provozovny:** Vyhledání vhodné lokality, nabídka z lokalit, které jsou k dispozici Architektonická studie a projekt provozovny Výstavba a vybavení provozovny na klíč Nábor a vyškolení kompletního personálu včetně Vás, kde Vás zasvětíme do jednotlivých procesů  (provoz, kvalita, marketing, finance, personalistika, kontrola restaurací, věrnostní systém, software aj.) **Po otevření provozovny:** Zajištění dodávky surovin, obalů a ostatních materiálů (zejména marketingových) včetně technologie a logistiky Podpora centrály Waf-Waf Nastavení marketingové strategie a pomoc při lokálním marketingu Kontrolní systémy provozovny Kompletní softwarové vybavení – pokladní systém, sklady Hodnocení Vaší výkonnosti a hledání optimálního řešení Vývoj a dodržování standardů značky

ZÁKLADNÍ POŽADAVKY

Finanční zajištění (možno úvěrem) Osobní angažovanost Ochota trénovat se, ochota ke změnám Zkušenosti s restauračním provozem (není podmínkou)

POTŘEBNÁ POČÁTEČNÍ INVESTICE

**PRVOTNÍ INVESTICE** Vstupní poplatek: 750 000 Kč Kauce: 500 tis. Kč Investice: Kupní cena cca. 1,5 mil. – 6,5mil. V závislosti na výběru typu provozu Školení zaměstnanců Prvotní náklady + Rezerva Pro rok 2021/2022 nabízíme možnost jednání v rámci nabízených vstupních podmínek tzv. CovidSleva. **MĚSÍČNÍ POPLATKY** Franšízový poplatek: 12 % z tržby **PROVOZNÍ NÁKLADY** Nájemné a energie Mzdové a personální náklady Suroviny, obaly a logistika Marketing v rámci a okolí provozovny IT a Systémy Kontrolní mechanismy provozovny Ostatní provozní, režijní a finanční náklady Smlouva se uzavírá na dobu 5 let. Návratnosti investic lze dosáhnout během 12-24 měsíců.
FAQ K FRANCHISE POBOČCE
VLASTNÍ PROVOZOVNY

Praha 7 - Letná

Praha 2 - I.P. Pavlova

Praha 1 - OC Palladium

FRANŠÍZOVÉ PROVOZOVNY

Brno - OC Špalíček

AKTUÁLNĚ HLEDÁME FRANCHISANTY PRO LOKALITY:

Ostrava, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Brno, Ústí nad Labem, České Budějovice aj.

Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Itálie, Chorvatsko, Srbsko, Slovinsko a další státy v EU či mimo EU.

Chcete nás následovat? Stací vyplnit krátký dotazník: