Franchising

Pokud jste se dostali na tuto stránku, pravděpodobně to znamená, že jste propadli kouzlu Waf-Waf stejně jako MY!

Představujeme vám projekt, který má za úkol rozdávat “radost pro všechny” a
nesmí zapomínat, že: ,,jíst ve Waf-Waf není hřích, ale životní styl”

Naše společnost má tři strategické pilíře struktury a rozvoje. 

Inovativní koncept - Unikátnost Waf-Waf spočívá především v inovativním konceptu přípravy vaflí, palačinek a lívanců. Koncept zákazníkům umožňuje sestavit si svůj vlastní produkt za pomocí desítek slaných a sladkých přísad, který pak školený personál čerstvě připravuje přímo před nimi. Po pár minutách je nazdobená vafle či palačinka hotova a zákazník si jí může sníst buď přímo v restauraci nebo vzít s sebou. Díky tomuto konceptu pak zákazníci mají téměř neomezené množství kombinací, a Společnost tak dokáže zaujmout široké spektrum konzumentů.

 

20190206_130406000_iOS

 

Waf-Waf jako lovebrand
Waf-Waf je díky svému zaměření na kvalitu provedení a jedinečnému zdobení velmi oblíbený především u mladé generace, která si jídlo ráda fotí a sdílí na sociálních sítích, což Společnosti pomáhá vytvářet efektivní virální kampaně. Aby Společnost toto zapojení zákazníku do marketingu ještě více podpořila, začala spolupracovat se známými českými influencery, kteří propagují značku Waf-Waf mezi svou širokou základnu fanoušků. Úspěch této strategie je již dnes vidět na velkém počtu fanoušků Společnosti na sociálních sítí, kdy má za za necelý rok a půl působení na Facebooku přes 23 tis. fanoušků, a na Instagramu dokonce přes 30 tis. Z Waf-Waf se tak postupně stává tzv. „lovebrand“, kdy se její zákazníci stávají součástí celého konceptu

 

IMG_9325

 

Růstový potenciál - Waf-Waf se podařilo z inovativního konceptu vybudovat v krátkém čase úspěšnou značku. Celý koncept je přitom velice jednoduchý a může se snadno přizpůsobit dané lokalitě a zázemí. Restaurace tedy můžou bez problému fungovat v menších či větších prostorách bez ohledu na to, jestli se jedná o obchodní centrum nebo jinou kamennou prodejnu. Tato jednoduchá koncepce spolu se silnou značkou a know-how Waf-Waf tak nabízí ideální kombinaci pro úspěšnou franšízovou expanzi, kterou Společnost plánuje v budoucnu započít. Plánem Společnost je vybudovat stabilní franšízovou síť, která bude v budoucnu představovat další zdroj příjmu.

 

  IMG_8323

 

Chcete tedy originální značku a stát se obchodním partnerem rychle rostoucí společnosti?

Aktuálně hledáme franchisanty pro lokality:
Brno, Ostrava, Bratislava, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Ústí nad Labem, České Budějovice

Chcete nás následovat? Stačí vyplnit krátký dotazník:

                           Dotazníkkornout