Naše nová Donutella!

Další novinka, která bude v prodeji již od soboty je Donutella! Chcete být mezi prvními, kteří jí ochutnají a získat jednu naši Donatellu? Čtěte dále, odpovězte na naši soutěžní otázku na náš email: info@waf-waf.cz a Donatella může být Vaše! 

Nová #wafwaf speciální kobliha bude plněná nejoblíběnějšími přísadami, které u nás můžete nálezt. Jako první budou čerstvé jahody a bánany, poté přijde nutella, oříšky a celé to doplní kinder tyčinka. Vzpomínáte na ten obal od kinder čokolády, na toho klučinu s tím úsměvem? Tak přesně takový Vám vyčaruje naše Donutella! Tato kobliha nejen, že potěší Vaše smysly, ale také Vaši peněženku, jelikož bude stát pouze 59kč. Ideálně se bude například hodit ke kávě a to ve speciálním menu, které startuje od listopadu. Dále ji také určitě doporučujeme ke slaným věcem jako doplňek, který Vás nadchne a umocní #novyzazitek. 
Další informace také naleznete na našich FB stránkách: https://www.facebook.com/WafWafCZ/

20181018_084756000_iOS

Nebojte se, nejedná se pouze o tuto novinku, ale v nadcházejících týdnech to bude jedna za druhou. Už na příští týden plánujeme speciální halloweenské menu, které bude zahaleno do pumpkin spice chutí a oranžových barev! Takže insta friendly jako pokaždé! 

A jaká, že je soutěžní otázka? 

Napište nám na email: info@waf-waf.cz jakými přísadami plníme naši Donutellu a my vybereme 2 z vás, kteří obdrží naši Donutellu! 

Přinášíme #radostprovsechny už více než rok a půl a těší nás, že pro Vás můžeme vymýšlet stále nové věci.