Kuchař Jan Vorel a Waf-Waf spojili své síly na Valentýna ❤️

3. února 2020 – Společnost Waf-Waf přišla na gastro trh s chutnou novinkou. Speciální valentýnské vafle a lívance pro Waf-Waf totiž navrhnul známý kuchař Jan Vorel, díky kterému si návštěvníci mohou vychutnat svátek zamilovaných ve svém oblíbeném podniku.

Návštěvníci si mohou vybrat ze 3 speciálních produktů a na své si zde přijdou všechny mlsné jazýčky. Zákazníci totiž mohou vybírat z unikátní sladké vafle, slaných lívanců a netradičního horkého nápoje pro opravdové fajnšmekry. Kvalita těsta ovšem zůstává stejná podle tajné receptury, která se v rodině zakladatelů Elvise Osmanoviće a Dino Pekeze, původem z Chorvatka, dědí už po generace.

20200127_140835000_iOS

Speciální valentýnské menu si návštěvníci mohou vychutnat od 7.2.2020 – 1.3.2020 na všech čtyřech pobočkách Waf-Waf, a to konkrétně v OC Palladium, na Letné v ulici Milady Horákové, v centru I. P. Pavlova a také v brněnské provozovně OC Špalíček. V originálním konceptu specializujícím se na sladké i slané palačinky, vafle a lívance, které si běžně zákazník může sestavit sám, si tak zákazníci mohou vychutnat k dokonalosti navrženou kombinaci chutí.

Byla to pro mě výzva spolupracovat s konceptem, jakým je Waf-Waf a vytvořit menu, které by vystihlo atmosféru svátku všech zamilovaných a zároveň jedinečnost podniku. Nebál jsem se trochu zaexperimentovat a použít netradiční kombinaci chutí, a myslím, že se to vyplatilo, říká mladý kuchař Jan Vorel, který se objevil v oblíbené televizní soutěži MasterChef Česko v roce 2019.

IMG_8012

Společnost Waf-Waf nedávno také otevřela novou prodejnu na Praze 1 v obchodním centru Palladium v typickém růžovo-tyrkysovém kabátě, kde si návštěvníci mohou vychutnat svou oblíbenou kombinaci. Jedná se již o čtvrtou prodejnu Waf-Waf v České republice a první otevřenou prodejnu Waf-Waf v tomto roce. Zákazníci se zde mohou těšit na oblíbené vafle, lívance nebo palačinky (na sladko či na slano), které si poskládají podle svých chutí a preferencí. Vybrat si mohou z ohromujícího množství ingrediencí, a to konkrétně z více než 50 přísad a zdobení pro ideální kombinaci.

Facebook na jednotlivé pobočky:

I. P. Pavlova

Letná

OC Palladium

OC Špalíček