Naše káva a plecháčky!

Ve spoluráci s Filicori Zecchini jsme vytvořili speciální vánoční směs zrnkové kávy v poměru 80% arabica (káva z Etiopie, Brazílie, Ekvádor, Mexiko a Costa Rica) a 20% robusta (káva z Indie). Při přičichnutí vás ihned mile překvapí intenzivní aromatická vůně. Při ochutnání vám poskytne naprostou vyváženost všech chutí. Hodnoty kyselosti se pohybují v rozmezí nízkém až středním a trpkost se téměř nevyskytuje. Směs byla oceněna a certifikována Národním institutem pravého italského espressa (INEI).

Vánoční směs si u nás můžete zakoupit v krásném balení jak na e-shopu, tak i na pobočkách. Perfektně se hodí jako dárek k Vánocům a můžete si přikoupit i vánoční plecháček, který celé kouzlo kávového balíčku doplní.

IMG_7852

Jak jsme již zmínili, tak jsme vytvořili speciální vánoční plecháček, který je ovšem limitovaný. Hodí se ke každodenímu použíání jak na kávu či čaj, tak i na studené nápoje. Vánoční edici hrnečku si můžete zakoupit na e-shopu, ale i na obou pobočkách. Je velmi vhodný jako dárek a zároveň designově ladí s naší kávou. Takže pokud ještě nemáte dárek k Vánocům, tak pro vás máme perfektní řešení. 

IMG_7857 

Wafnoce pro všechny přeje tým Waf-Waf.