Nová nabídka ve Waf-Waf! ❤️

První měsíc prázdnin je u konce, ale my vám i tak uděláme radost, a přineseme vám pár novinek. ❤️

Jako první z novinek je renovace sladkého menu! Přidali jsme novovu vynikající vafli s názvem EasyWaf! Jedná se o vafli s mascarpone, jahodovou polevou, posypem z lotus sušenek a s kiwi. Tuto svěží kombinaci si můžete vychutnat za 129 Kč.

IMG_3788

Nezapomněli jsme ani na milovníky palačinek. Speciálně pro vás jsme vytvořili ChocoWaf! ❤️ Jedná se o čokoládovou palačinku s vanilkovou polevou, karamelovým topingem, malinami a oříšky. Tuto úžasnou palačinku si můžete vychutnat taktéž za 129 Kč.

Ovšem naše sladké menu prošlo renovací jen z půlky. Díky vašemu velkému zájmu, o naše dva nejprodávanější produkty, jsme se rozhodli, že je v menu necháme. Jedná se o Waftellu a Wafreo. Waftella se skládá z lívanců, nutelly, posypu z oreo sušenek, malin, jahod a mascarpone. Tato velmi chutná kombinace vás vyjde na 134 Kč.

IMG_9298

A poslední položkou našeho sladkého menu se stává Wafreo, které se skládá z vafle, nutelly, jahod, posypu z oreo sušenek a z čerstvé domácí šlehačky. Tuto nejprodávanější vafli si můžete vychutnat za 134 Kč. Dále si můžete ke ktérékoliv sladké variantě dopřát Ice-tea za pouhých 30Kč

IMG_8095

Cheme se neustále posouvat dál, a tak další výraznou změnou je vizualizace menuboardů na našich pobočkách. Vizuální změnou prošlo menu sladké i slané, nápojový lístek a i naše novinky. Pokud se chcete podívat, jak naše menu vypadá, tak nás co nejdřív navštivte. ❤️

Jak jste již na našem Instagramu určitě zaregistrovali, tak jsme do naší nabídky zařadili kopečkovou zmrzlinu! ❤️ V těchto vedrech je to ideální možnost jak se osvěžit. Máme spoustu příchutí, mezi kterými si určitě každý vybere. Máme černý kokos, pistácii, mango-marakujový sorbet, jahodový sorbet, oreo, slaný karamel a malinový sorbet. Kopeček zmrzliny stojí 30 Kč.


20190711_140403000_iOS
Jisté je, že všechny produkty z nabídky dáváme i s sebou a můžete platit i stravenkami. Pokud chcete mít jistotu, že se u nás posadíte, tak neváhejte a udělejte si u nás rezervaci na tel.: +420 732 639 559 (na tel. čísle jsme každý den od 08:00 - 22:00) nebo na našem Instagramu.

Krásný den přeje tým Waf-Waf ❤️