Odhalte jaké máme nové přísady!

Ve Waf-Waf nás čeká podzim plný novinek a jedinečných produktů. Kromě našeho menu, které představíme začátek listopadu se také můžete ve Waf-Waf těšit na obměněnné sladké či slané přísady a polevy, které dáváme na naše vafle, palačinky a lívance. Waf-Waf jde cestou, kdy chce každému zákazníkovi přinést ogirinální a nevšední zážitek a proto už i vy můžete odhalit, jaké přísady Vás budou od října čekat na našich obou počkách. 

Mezi oblíbenými sladkými přísadami tak nově najdete například Kinder Maxi King, tato chlazená sušenka, kterou tak moc všichni milujeme si budete moci nakombinovat s vaflemi, palačinkami i lívanci. Od Kinder pak přibyde ještě Kinder mléčný řez, další chlazená pochutina, která Vám v kombinace s některými našimi produkty vykouzlí úsměv na rtech! 

20181008_091835000_iOS

Nevšední a nový zážitek také slibují polevy, kde se objeví jedinečné Arašídové Máslo od společnosti Lucky Alvin, které nebudete moci koupit nikde jinde než ve Waf-Waf. Tato poleva bude ve verzi PUMPKIN SPICE od Lucky Alvin a tato limitovaná edice bude k dispozici pouze do konce měsíce března. Kromě arašídového másla v dýňové variantě taky potěší hlavně zdravě se stravující zákazníky nová slaná přísada! 

Avokádo je trendy záležitost a my ve Waf-Waf Vám ho naesrvírujeme trošku jinak, než jste zvyklí. Nadýchaný avokádový krém tak budete mít možnost ochutnat již od poloviny října. Nová sladná přísada, která se ideálně hodí k palačinkám či vaflím nebo lívancům se vyrábí na prinicipu guacamole, ale s pár rozdíly. Chcete na to přijít? Stačí náš navštívit ve Waf-Waf Letná a nebo Waf-Waf Ipák! Ke slaným přísadám ještě přibydou kyselé okurky, které jsou například super se slanými lívanci a nebo římský salát, který jsme přidali k naší další novince, kterou zveřejníme až za pár týdnů. 

Těšíme se na Vás na našich pobočkách!