Snídaňové menu ve Waf-Waf

Naše nové snídaňové menu můžete v pobočkách Waf-Waf najít již od tohoto pátku 19.10.! Snídaně podáváme každý všední den od 08:00 - 11:00. Rádi byste věděli, které produkty nabízíme, tak čtěte pozorně a dozvíte se kam na nejlepší snídani v Praze! 

Jako první produkt Vám představíme HoneyWaf, jedná se o určitou vitalizaci předešlé nabídky, když jsme přidali velmi oblíbený med, který se ve spojení s malinami, oříšky a vanilkovou polevou stává doslova neodolatelným. Můžete si ho dopřát v kombinaci s horkým nápojem jako je káva, capuccino a nebo nově i horká čokoláda. Lívance Vás vyjdou na 114kč. 

20181002_114314000_iOS

Velmi oblíbený produkt IronWaf jsme ponechali, ale vyhověli jsme zákazníkům s jejich žádostí a IronWaf se stane větším a tedy Classic. To znamená, že si budete moci užít tuto rozšířenou verzi s celou vaflí a více gramů přísad. Vychutnat si to můžete v kombinaci s kávou, která Vás vyjde pouze na 30kč, což dělá snídani ještě příjemnější. Radost vám tak vykouzlí vafle se slaninou, rukolou, cheddarem a volským okem navrch! 

Úplnou novinkou pak bude čokoládovo-kakaový Choco Waf&Cut, což je celá čokoládová vafle rozkrájená na malé kousky, které Vám vytvoří přímo "nebe v puse". Co víc tyto čokoládové kousky budou doplněny dalšími ovocnými přísady v kombinaci s bílým sladkým krémem linolada. Těšit se tak můžete na borůvky, jahody a maliny. Celý tento zážitek si můžete dopřát za pouhých 119Kč a to každý pracovní den od 8 rána do 11 dopoledne. Nově si také můžete k tomuto snídaňovému meníčku dopřát Ice Tea v lahvičce a odnést i s sebou. 

20181008_093531000_iOS

Kromě toho, že všechny produkty nabízíme s sebou, tak si budete moci odnést také úplně nový produkt WafSandwich! Ideální kombinace pro každodenní snídani a to trojúhelníky vafle s opečeným vajíčkem, rajčetem, baby špenátem, šunkou a majónézou. Tento ranní sendvič je ideálním produktem pro odnos s sebou do Vaší práce či školy. Vychutnat si ho můžete také v našich pobočkách, ideálně v kombinaci s novinkou FlatWhite a nebo naším jedinečným Ice Tea nápojem. 

Jak jsme již zmínili, tak si naše snídaňové menu můžete vychutnat na obou pobočkách a to jak na Waf-Waf Letná: https://www.facebook.com/wafwafletna/ tak i na pobočce Ipák: https://www.facebook.com/bruselskawafwaf/ 

Teď už víte kam zajít na nejlepší snídani a nebo na jedinečný brunch v Praze! My se na Vás budeme těšit.