Novinky, Strana 3

novinky ve wafu

Stravenky ve Waf-Waf!

S radostí vám oznamujeme, že od dnešního dne u nás můžete platit stravenkami. Bereme stravenky od firmy Sodexo a Ticket restaurant. Nebereme jen ty klasické papírové, ale akceptujeme i karty od těchto firem. Počet stravenek není nijak omezen, ale nevracíme na ně. Pokud je hodnota nákupu vyšší než vaše stravenka, můžete ho doplatit kartou či hotově. Během následujících týdnů rozšíříme nabídku firem, od kterých budeme stravenky akceptovat. 

A za co můžete stravenky utratit? Na cokoliv budete chtít. Můžete je uplatit na naše stálé menu ať už sladké, kam spadají zákazníky nejoblíbenější lívance jménem Waftella, vafle Wafreo a Wafcarpone a palačinka Wafnilla nebo na menu slané, kam patří nejoblíbenější palačinka Crepedilla, lívance MapleWaf, vafle IronWaf a také palačinka Wafcream. Dále si u nás můžete pochutnat na našich Milkshakes, WafCut... Samozřejmě stravenky platí i na jídla sestavené vámi. 

IMG_8151

Pokud nebudete chtít jíst jídlo na místě, tak vám vaši objednávku zdarma zabalíme. A pokud budete dělat hromadnou obědnávku, třeba pro firmu, tak nabízíme i možnost dovozu (po domluvě).

IMG_8323

Krásný den přeje Waf-Waf.

Take Away

Jako u většiny podniků, tak i u nás si můžete nechat jídlo zabalit s sebou. Všechny obaly máme zdarma. Nemusíte přijít za účelem toho, abyste si jídlo nechali zabalit ihned. Můžete si ho sníst u nás na pobočce a zbytek, který nesníte vám zdarma zabalíme.

Snažíme se alespoň trochu chránit přírodu, a proto máme krabičky z papíru, které jsou zevnitř povoskované, a tak nic neprosákne ven. Dále používáme tašky z recyklovaného papíru a kalíšky s víčkem, do kterých dáváme omáčku stranou od vašeho jídla. I přes to, že jsou krabičky papírové, tak mají krásný instafriendly design v našich Waf-Waf barvách s našim logem. 

IMG_8150

Co všechno si můžete vzít s sebou? Na to nám stačí jedno slovo: Všechno. Ano, opravdu je tomu tak. Ať už to jsou vafle, lívance nebo palačinky sestavené podle vás, tak vám zabalíme cokoliv z našeho menu. S sebou vám dáme i jakýkoliv námi nabízený nápoj. Kávu, Icetea nebo třeba Fresh juice. Ideální take away svačinkou je naše Donutella, kterou nabízíme v menu s kávou. 

IMG_8149

Pokud nestíháte nebo nechcete čekat frontu na pobočce a chtěli byste nějakou dobrotu od nás domů, do školy či kanceláře, tak zavolejte 10-15 minut předem na toto telefonní číslo: +420 732 639 559 (na tel. čísle jsme každý den od 08:00-22:00) a objednávku budete mít připravenou ihned jak dorazíte na pobočku. 

Dále nabízíme pro školy, firmy a kolektivy možnost pořádání brunche či možnost donášky. 

 

Naše káva a plecháčky!

Ve spoluráci s Filicori Zecchini jsme vytvořili speciální vánoční směs zrnkové kávy v poměru 80% arabica (káva z Etiopie, Brazílie, Ekvádor, Mexiko a Costa Rica) a 20% robusta (káva z Indie). Při přičichnutí vás ihned mile překvapí intenzivní aromatická vůně. Při ochutnání vám poskytne naprostou vyváženost všech chutí. Hodnoty kyselosti se pohybují v rozmezí nízkém až středním a trpkost se téměř nevyskytuje. Směs byla oceněna a certifikována Národním institutem pravého italského espressa (INEI).

Vánoční směs si u nás můžete zakoupit v krásném balení jak na e-shopu, tak i na pobočkách. Perfektně se hodí jako dárek k Vánocům a můžete si přikoupit i vánoční plecháček, který celé kouzlo kávového balíčku doplní.

IMG_7852

Jak jsme již zmínili, tak jsme vytvořili speciální vánoční plecháček, který je ovšem limitovaný. Hodí se ke každodenímu použíání jak na kávu či čaj, tak i na studené nápoje. Vánoční edici hrnečku si můžete zakoupit na e-shopu, ale i na obou pobočkách. Je velmi vhodný jako dárek a zároveň designově ladí s naší kávou. Takže pokud ještě nemáte dárek k Vánocům, tak pro vás máme perfektní řešení. 

IMG_7857 

Wafnoce pro všechny přeje tým Waf-Waf.

 

 

Vánoční kupóny

Máme tu pro vás další vánoční překvapení v podobě kupónů. Nově od nás po celý prosinec dostanete ke každému nákupu kupón na nákup příští. Jsou k dostání ve čtyřech různých hodnotách. Při nákupu nad 89,- máte slevu 10 Kč, nad 179,- sleva 20 Kč, nad 299,- sleva 50 Kč a nad 799,- sleva 100 Kč.

Kupony nelze kombinovat a je možné je uplatnit pouze od pondělí do pátka jak na Letné, tak na Ipáku. Ušetřené peníze můžete utratit na našem e-shopu a koupit si třeba náš nový limitovaný vánoční plecháček či náš vlastní blend kávy.

 

34D3D501-73D8-46F0-B2E4-20002B9AD471

Krásné Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf!

Adventní kalendář

A je to tady! Odhalení dalšího vánočního dárku pro vás. A tentokrát Waf-Waf rozdává vánoční dárky - přísady zdarma! A jak to bude fungovat? Bude to fungovat stylem 2+1 (to znamená, že si vyberete klasicky základ, 2 a více přísad podle vás a od nás k tomu budete mít jednu jako dárek!).

Ale pozor, není to automatické. Dárek od nás dostanete po předložení fotografie z našich sociálních sítí na pokladně. Akce začíná 1.12. a končí 23.12. Každý den bude jiná přísada, a aby to bylo ještě zajímavější, tak každé úterý bude zdarma přísada, kterou nemáme v nabídce! Bude tam i ta vaše oblíbená? To se nechte překvapit! 

IMG_7468

A kde se dozvíte která přísada je zdarma dnes? Každý den se v 8:00 uveřejní na našem hlavním Facebooku a Instagramu. Takže pokud chcete být o všem včas informováni, tak nás nezapomeňte sledovat.

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf!

Vánoční poukazy

A je to tady! Jak jsme již slibovali, tak tu pro vás máme další vánoční dárek v podobě poukazů. Nejen, že si poukazy můžete zakoupit na našich pobočkách, ale nyní jsou k dostání i on-line na našem e-shopu. Nyní mají i speciální vánoční design. 

Pokud si poukaz objednáte on-line, tak bude k vyzvednutí u nás na pobočce buď na Letné (M. Horákové 818/52, 170 00 Praha 7) nebo na IP Pavlova (Bělehradská 67, 120 00 Nové Město) v týdnu máme otevřeno od 08:00-22:00 a o víkendu od 09:00-22:00.

Poukazy si můžete zakoupit v hodnotách 300,- , 500,- a 800,- . Udělejte radost svým blízkým a dopřejte jim příjemný zážitek ve Waf-Waf. 

IMG_7289

Nezapomeňte sledovát náš Instagram a Facebook, protože vás čeká ještě hodně novinek. 

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf!

Wafnoce pro všechny!

Vánoce se blíží a ani my ve Waf-Waf nemeškáme a máme pro vás malý dárek v podobě Vánočního menu. Ochutnat tak můžete kakaové lívance s linoladou, lesním ovocem, marshmallow, skořicovým cukrem a medem za 124 Kč. A čokoládovou vafli s vanilkovou polevou, toffifee topingem, jablky, skořicí a s rozinkami za 129 Kč. Samozřejmě jsme nezapomněli na teplý nápoj a tentokrát je to perníkové latte s domácí šlehačkou a s lotus posypem za 69 Kč. Máme možnost také vánočního menu, kde si vyberete jeden z vánočních produktů, ať už vafli či lívance, a k tomu budete mít perníkové latte a to vše za speciální cenu 169 Kč.

Vánoce jsou především o rodinné atmosféře a my se budeme snažit ji co nejvíce naladit. Obě naše pobočky jsou již vánočně vyzdobené. Dále si můžete zakoupit náš limitovaný vánoční plecháček či poukaz pro vaše blízké, který je k dostání na obouch pobočkách. Tímto to zdaleka nekončí. Od 1.12. se můžete těšit na další vánoční novinky.

IMG_7199

Pokud chcete vědět vše co se kolem Waf-Waf děje a být mezi prvními co znají naše novinky, nezapoměňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu. 

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf. 

 

 

Napsali o nás #1

Rádi bychom pro Vás vytvořili novou rubriku, do které budeme pravidelně přispívat, abychom Vám ulehčili rozhodování. Například co si u nás vybrat a nebo také proč navštívit Waf-Waf a užít si tak jednu z nejlepších snídaní v Praze a nebo proč k nám zajít na tolik oblíbené vafle, palačinky nebo lívance. 

Článek od některého z recenzistů nebo blogerů je pro nás opravdu důležitý! Zakládáme si na tom, že kromě insta friendly lívanců, vaflí či palačinek, které musí nejen skvěle vypadat, ale i výborně chutnat, jsou pro Waf-Waf na prvním místě naši zákazníci. Jak jste si mohli všimnout, tak našem instagramu: www.instagram.com/wafwafcz se snažíme odpovídat každému Vašemu dotazu jak nejrychleji to půjde a také co nejobsáhlejší formou. Značku Waf-Waf totiž budujete společně s námi a pokud to právě čte někdo, kdo tvoří články na svém vlastním blogu a navšítvil jednu z našich poboček a chtěl by o nás například napsat recenzi, může se i právě v této rubrice: ,,Napsali o nás", objevit.  

20181002_115839983_iOS

Zde je krátký souhrn toho co se o nás za poslední dobu nashromáždilo: 

1) Hospodářské noviny, které vyšli i tištěnou formou říkají jak si vybrat z více než 50 přísad. 
https://ego.ihned.cz/c1-65721500-waf-waf-nabizi-vafle-a-palacinky-ktere-si-ozdobite-podle-chuti-na-vyber-je-vice-nez-50-prisad

2) Marketing&Sales zase například o tom, proč by k nám mohli zavítat například milenialove. 
https://marketingsales.tyden.cz/rubriky/obchod/takhle-vypada-typicky-obchod-kam-radi-chodi-milenialove_448306.html

3) PraKultura napsala, proč Vás naše lívance, vafle nebo palačinky prostě chytnou a nepustí! 
http://www.prakultura.cz/2017/12/05/vaflomanie-tyhle-dobroty-waf-waf-vas-proste-dostanou/

4) Jak si žena dokonale osladí život? Jedině ve Waf-Waf :)) 
https://dokonalazena.cz/clanek-63789-Osladte-si-zivot-s-Waf-Waf-To-musite-vyzkouset.html

5) Pražský deník nás vybral jako unikátní gastronomický koncept, jak by měl každý zavítat. 
https://www.denik.cz/gastronomie/vafle-kam-se-podivas-20180417.html

6) Kam zajít na lahodnou vafličku i s kočárkem? O tom tento blog: 
https://www.mamomanie.cz/uz-jsi-vyzkousela-vyhlaseny-podnik-waf-waf/

7) Sweet Waffles, Salty Waffles and All kind of Waffles :D aneb blog od Baruxx
https://baruxxsaleslover.blogspot.com/2017/04/waf-waf-pancakes-and-waffles.html

Jak bude vypadat nové menu ve Waf-Waf?

Jak jsme slíbili s pozdimní/zimní sezónou se můžete ve Waf-Waf těšit na nové menu, kde se vystřídá hned několik produktů. Od soboty 10.11. tak budete moct ochutnat hned několik nových produktů. Celou nabídku jsme se snažili udělat ještě lépe přehlednější, když bude rozdělena na dvě tabule. V levé části si vyberete mezi slanými vaflemi, palačinkami či lívanci a v té pravé zase naopak ze sladkých variant našich Waf-Waf produktů. 

Co potěší každého je to, že jsme snížili ceny u slaných produktů! Rádi Vás ve Waf-Waf uvidíme na obědu či večeři a nebo si jídlo můžete odnést s sebou zabalené v krabičce (za kterou se neplatí žádný poplatek). A jak bude složení jednotlivých menu boardů vypadat? 

1) SLANÉ 
IronWaf - zde jsme ponechali nejoblíbenější slanou variantu u nás a to vafli č.3, která obsahuje kombinaci cheddaru, slaniny, vajíčka a rukoly 
WafCrem - což je palačinka s kuřecím masem ve smetanovém dresinku, rajčátkem, mozzarellou a kukuřicí 
Crepedilla - aneb waf-waf na mexický způsob, která obsahuje kuřecí maso, cheddar a baby špenát 
MapleWaf - velmi oblíbený produkt, který se také udržel na našem menu jsou lívance s vajíčkem, slaninou, cheddarem, rajčátky a rukolou, ale vylepšené o javorový sirup 

IMG_0939

2) SLADKÉ 
Waftella - nejoblíbenější produkt, který si získal srdce všech zákazníků Waf-Waf jsou lívance s nutellou, jahodami, malinami, mascarpone a oreo sušenkami 
Wafnilla - novinkou, která Vám vykouzlí úsměv na obličeji je palačinka s přísadami jako vanilková poleva, lesní ovoce, mix sezoního ovoce, lotus posypem a sušenkou
Wafreo - dalším hitem, který se na naší nabídce drží již několik dlouhých měsíců je vafle s oreo, šlehačkou, nutellou a jahodami 
Wafcarpone - vafle, která se vrátí na nabídku po skoro roční odmlce je zdobená mascarpone, karamelovým topingem, bebe sušenkami a banánem 

IMG_0950

 

Budeme se těšit na viděnou na našich pobočkách na Letné i Ipák. 
www.facebook.com/WafWafCZ

Waf-Waf to jsou nejlepší vafle, palačinky a lívance v Praze! 
Waf-Waf it's best waffles, crepes and american pancakes in Prague. 

Halloweenské dny ve Waf-Waf!

Na oblíbený halloweenský svátek a další dny jsme si pro Vás ve Waf-Waf připravili speciální PUMPKIN menu. Ochutnat tak můžete oranžovou halloweenskou vafli s čokoládovou polevou, candy corn, oreo,gumovými žížalkami, šlehačkou a sušenkou lotus. K tomu Vám určitě doporučíme pumpkin chai latte! Samostatně bude speciální vafle za 129kč a Pumpkin Chai Latte za 69kč. V halloween menu si pak oba produkty dopřejete za cenu 149kč. 

20181026_133143258_iOS

Halloween není jen pro děti, tento svátek si můžete užít i Vy rodiče se svými ratolestmi. Na jeden z dnů plánujeme malování na obličej či speciální snídani pro maminky. Celý týden Vás pak zahřeje naše Pumpkin Chai Latte, které budeme připravovat také s sebou. 

Halloweenské dny se konají od 31.10. - do 07.11. a budeme se těšit, že dorazíte ochutnat jedinečné produkty do našeho milovaného Waf-Waf. Další informace a průběžné novinky můžete nalézt na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/events/2056058761082545/ 

Těšíme se na Vás na pobočkách Waf-Waf

Letná - Milady Horákové 52, Praha 7
Ipák - Bělehradská 67, Praha 2


Nahoru
41 položek celkem