Novinky, Strana 3

novinky ve wafu

Adventní kalendář

A je to tady! Odhalení dalšího vánočního dárku pro vás. A tentokrát Waf-Waf rozdává vánoční dárky - přísady zdarma! A jak to bude fungovat? Bude to fungovat stylem 2+1 (to znamená, že si vyberete klasicky základ, 2 a více přísad podle vás a od nás k tomu budete mít jednu jako dárek!).

Ale pozor, není to automatické. Dárek od nás dostanete po předložení fotografie z našich sociálních sítí na pokladně. Akce začíná 1.12. a končí 23.12. Každý den bude jiná přísada, a aby to bylo ještě zajímavější, tak každé úterý bude zdarma přísada, kterou nemáme v nabídce! Bude tam i ta vaše oblíbená? To se nechte překvapit! 

IMG_7468

A kde se dozvíte která přísada je zdarma dnes? Každý den se v 8:00 uveřejní na našem hlavním Facebooku a Instagramu. Takže pokud chcete být o všem včas informováni, tak nás nezapomeňte sledovat.

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf!

Vánoční poukazy

A je to tady! Jak jsme již slibovali, tak tu pro vás máme další vánoční dárek v podobě poukazů. Nejen, že si poukazy můžete zakoupit na našich pobočkách, ale nyní jsou k dostání i on-line na našem e-shopu. Nyní mají i speciální vánoční design. 

Pokud si poukaz objednáte on-line, tak bude k vyzvednutí u nás na pobočce buď na Letné (M. Horákové 818/52, 170 00 Praha 7) nebo na IP Pavlova (Bělehradská 67, 120 00 Nové Město) v týdnu máme otevřeno od 08:00-22:00 a o víkendu od 09:00-22:00.

Poukazy si můžete zakoupit v hodnotách 300,- , 500,- a 800,- . Udělejte radost svým blízkým a dopřejte jim příjemný zážitek ve Waf-Waf. 

IMG_7289

Nezapomeňte sledovát náš Instagram a Facebook, protože vás čeká ještě hodně novinek. 

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf!

Wafnoce pro všechny!

Vánoce se blíží a ani my ve Waf-Waf nemeškáme a máme pro vás malý dárek v podobě Vánočního menu. Ochutnat tak můžete kakaové lívance s linoladou, lesním ovocem, marshmallow, skořicovým cukrem a medem za 124 Kč. A čokoládovou vafli s vanilkovou polevou, toffifee topingem, jablky, skořicí a s rozinkami za 129 Kč. Samozřejmě jsme nezapomněli na teplý nápoj a tentokrát je to perníkové latte s domácí šlehačkou a s lotus posypem za 69 Kč. Máme možnost také vánočního menu, kde si vyberete jeden z vánočních produktů, ať už vafli či lívance, a k tomu budete mít perníkové latte a to vše za speciální cenu 169 Kč.

Vánoce jsou především o rodinné atmosféře a my se budeme snažit ji co nejvíce naladit. Obě naše pobočky jsou již vánočně vyzdobené. Dále si můžete zakoupit náš limitovaný vánoční plecháček či poukaz pro vaše blízké, který je k dostání na obouch pobočkách. Tímto to zdaleka nekončí. Od 1.12. se můžete těšit na další vánoční novinky.

IMG_7199

Pokud chcete vědět vše co se kolem Waf-Waf děje a být mezi prvními co znají naše novinky, nezapoměňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu. 

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf. 

 

 

Napsali o nás #1

Rádi bychom pro Vás vytvořili novou rubriku, do které budeme pravidelně přispívat, abychom Vám ulehčili rozhodování. Například co si u nás vybrat a nebo také proč navštívit Waf-Waf a užít si tak jednu z nejlepších snídaní v Praze a nebo proč k nám zajít na tolik oblíbené vafle, palačinky nebo lívance. 

Článek od některého z recenzistů nebo blogerů je pro nás opravdu důležitý! Zakládáme si na tom, že kromě insta friendly lívanců, vaflí či palačinek, které musí nejen skvěle vypadat, ale i výborně chutnat, jsou pro Waf-Waf na prvním místě naši zákazníci. Jak jste si mohli všimnout, tak našem instagramu: www.instagram.com/wafwafcz se snažíme odpovídat každému Vašemu dotazu jak nejrychleji to půjde a také co nejobsáhlejší formou. Značku Waf-Waf totiž budujete společně s námi a pokud to právě čte někdo, kdo tvoří články na svém vlastním blogu a navšítvil jednu z našich poboček a chtěl by o nás například napsat recenzi, může se i právě v této rubrice: ,,Napsali o nás", objevit.  

20181002_115839983_iOS

Zde je krátký souhrn toho co se o nás za poslední dobu nashromáždilo: 

1) Hospodářské noviny, které vyšli i tištěnou formou říkají jak si vybrat z více než 50 přísad. 
https://ego.ihned.cz/c1-65721500-waf-waf-nabizi-vafle-a-palacinky-ktere-si-ozdobite-podle-chuti-na-vyber-je-vice-nez-50-prisad

2) Marketing&Sales zase například o tom, proč by k nám mohli zavítat například milenialove. 
https://marketingsales.tyden.cz/rubriky/obchod/takhle-vypada-typicky-obchod-kam-radi-chodi-milenialove_448306.html

3) PraKultura napsala, proč Vás naše lívance, vafle nebo palačinky prostě chytnou a nepustí! 
http://www.prakultura.cz/2017/12/05/vaflomanie-tyhle-dobroty-waf-waf-vas-proste-dostanou/

4) Jak si žena dokonale osladí život? Jedině ve Waf-Waf :)) 
https://dokonalazena.cz/clanek-63789-Osladte-si-zivot-s-Waf-Waf-To-musite-vyzkouset.html

5) Pražský deník nás vybral jako unikátní gastronomický koncept, jak by měl každý zavítat. 
https://www.denik.cz/gastronomie/vafle-kam-se-podivas-20180417.html

6) Kam zajít na lahodnou vafličku i s kočárkem? O tom tento blog: 
https://www.mamomanie.cz/uz-jsi-vyzkousela-vyhlaseny-podnik-waf-waf/

7) Sweet Waffles, Salty Waffles and All kind of Waffles :D aneb blog od Baruxx
https://baruxxsaleslover.blogspot.com/2017/04/waf-waf-pancakes-and-waffles.html

Jak bude vypadat nové menu ve Waf-Waf?

Jak jsme slíbili s pozdimní/zimní sezónou se můžete ve Waf-Waf těšit na nové menu, kde se vystřídá hned několik produktů. Od soboty 10.11. tak budete moct ochutnat hned několik nových produktů. Celou nabídku jsme se snažili udělat ještě lépe přehlednější, když bude rozdělena na dvě tabule. V levé části si vyberete mezi slanými vaflemi, palačinkami či lívanci a v té pravé zase naopak ze sladkých variant našich Waf-Waf produktů. 

Co potěší každého je to, že jsme snížili ceny u slaných produktů! Rádi Vás ve Waf-Waf uvidíme na obědu či večeři a nebo si jídlo můžete odnést s sebou zabalené v krabičce (za kterou se neplatí žádný poplatek). A jak bude složení jednotlivých menu boardů vypadat? 

1) SLANÉ 
IronWaf - zde jsme ponechali nejoblíbenější slanou variantu u nás a to vafli č.3, která obsahuje kombinaci cheddaru, slaniny, vajíčka a rukoly 
WafCrem - což je palačinka s kuřecím masem ve smetanovém dresinku, rajčátkem, mozzarellou a kukuřicí 
Crepedilla - aneb waf-waf na mexický způsob, která obsahuje kuřecí maso, cheddar a baby špenát 
MapleWaf - velmi oblíbený produkt, který se také udržel na našem menu jsou lívance s vajíčkem, slaninou, cheddarem, rajčátky a rukolou, ale vylepšené o javorový sirup 

IMG_0939

2) SLADKÉ 
Waftella - nejoblíbenější produkt, který si získal srdce všech zákazníků Waf-Waf jsou lívance s nutellou, jahodami, malinami, mascarpone a oreo sušenkami 
Wafnilla - novinkou, která Vám vykouzlí úsměv na obličeji je palačinka s přísadami jako vanilková poleva, lesní ovoce, mix sezoního ovoce, lotus posypem a sušenkou
Wafreo - dalším hitem, který se na naší nabídce drží již několik dlouhých měsíců je vafle s oreo, šlehačkou, nutellou a jahodami 
Wafcarpone - vafle, která se vrátí na nabídku po skoro roční odmlce je zdobená mascarpone, karamelovým topingem, bebe sušenkami a banánem 

IMG_0950

 

Budeme se těšit na viděnou na našich pobočkách na Letné i Ipák. 
www.facebook.com/WafWafCZ

Waf-Waf to jsou nejlepší vafle, palačinky a lívance v Praze! 
Waf-Waf it's best waffles, crepes and american pancakes in Prague. 

Halloweenské dny ve Waf-Waf!

Na oblíbený halloweenský svátek a další dny jsme si pro Vás ve Waf-Waf připravili speciální PUMPKIN menu. Ochutnat tak můžete oranžovou halloweenskou vafli s čokoládovou polevou, candy corn, oreo,gumovými žížalkami, šlehačkou a sušenkou lotus. K tomu Vám určitě doporučíme pumpkin chai latte! Samostatně bude speciální vafle za 129kč a Pumpkin Chai Latte za 69kč. V halloween menu si pak oba produkty dopřejete za cenu 149kč. 

20181026_133143258_iOS

Halloween není jen pro děti, tento svátek si můžete užít i Vy rodiče se svými ratolestmi. Na jeden z dnů plánujeme malování na obličej či speciální snídani pro maminky. Celý týden Vás pak zahřeje naše Pumpkin Chai Latte, které budeme připravovat také s sebou. 

Halloweenské dny se konají od 31.10. - do 07.11. a budeme se těšit, že dorazíte ochutnat jedinečné produkty do našeho milovaného Waf-Waf. Další informace a průběžné novinky můžete nalézt na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/events/2056058761082545/ 

Těšíme se na Vás na pobočkách Waf-Waf

Letná - Milady Horákové 52, Praha 7
Ipák - Bělehradská 67, Praha 2


Naše nová Donutella!

Další novinka, která bude v prodeji již od soboty je Donutella! Chcete být mezi prvními, kteří jí ochutnají a získat jednu naši Donatellu? Čtěte dále, odpovězte na naši soutěžní otázku na náš email: info@waf-waf.cz a Donatella může být Vaše! 

Nová #wafwaf speciální kobliha bude plněná nejoblíběnějšími přísadami, které u nás můžete nálezt. Jako první budou čerstvé jahody a bánany, poté přijde nutella, oříšky a celé to doplní kinder tyčinka. Vzpomínáte na ten obal od kinder čokolády, na toho klučinu s tím úsměvem? Tak přesně takový Vám vyčaruje naše Donutella! Tato kobliha nejen, že potěší Vaše smysly, ale také Vaši peněženku, jelikož bude stát pouze 59kč. Ideálně se bude například hodit ke kávě a to ve speciálním menu, které startuje od listopadu. Dále ji také určitě doporučujeme ke slaným věcem jako doplňek, který Vás nadchne a umocní #novyzazitek. 
Další informace také naleznete na našich FB stránkách: https://www.facebook.com/WafWafCZ/

20181018_084756000_iOS

Nebojte se, nejedná se pouze o tuto novinku, ale v nadcházejících týdnech to bude jedna za druhou. Už na příští týden plánujeme speciální halloweenské menu, které bude zahaleno do pumpkin spice chutí a oranžových barev! Takže insta friendly jako pokaždé! 

A jaká, že je soutěžní otázka? 

Napište nám na email: info@waf-waf.cz jakými přísadami plníme naši Donutellu a my vybereme 2 z vás, kteří obdrží naši Donutellu! 

Přinášíme #radostprovsechny už více než rok a půl a těší nás, že pro Vás můžeme vymýšlet stále nové věci. 

Snídaňové menu ve Waf-Waf

Naše nové snídaňové menu můžete v pobočkách Waf-Waf najít již od tohoto pátku 19.10.! Snídaně podáváme každý všední den od 08:00 - 11:00. Rádi byste věděli, které produkty nabízíme, tak čtěte pozorně a dozvíte se kam na nejlepší snídani v Praze! 

Jako první produkt Vám představíme HoneyWaf, jedná se o určitou vitalizaci předešlé nabídky, když jsme přidali velmi oblíbený med, který se ve spojení s malinami, oříšky a vanilkovou polevou stává doslova neodolatelným. Můžete si ho dopřát v kombinaci s horkým nápojem jako je káva, capuccino a nebo nově i horká čokoláda. Lívance Vás vyjdou na 114kč. 

20181002_114314000_iOS

Velmi oblíbený produkt IronWaf jsme ponechali, ale vyhověli jsme zákazníkům s jejich žádostí a IronWaf se stane větším a tedy Classic. To znamená, že si budete moci užít tuto rozšířenou verzi s celou vaflí a více gramů přísad. Vychutnat si to můžete v kombinaci s kávou, která Vás vyjde pouze na 30kč, což dělá snídani ještě příjemnější. Radost vám tak vykouzlí vafle se slaninou, rukolou, cheddarem a volským okem navrch! 

Úplnou novinkou pak bude čokoládovo-kakaový Choco Waf&Cut, což je celá čokoládová vafle rozkrájená na malé kousky, které Vám vytvoří přímo "nebe v puse". Co víc tyto čokoládové kousky budou doplněny dalšími ovocnými přísady v kombinaci s bílým sladkým krémem linolada. Těšit se tak můžete na borůvky, jahody a maliny. Celý tento zážitek si můžete dopřát za pouhých 119Kč a to každý pracovní den od 8 rána do 11 dopoledne. Nově si také můžete k tomuto snídaňovému meníčku dopřát Ice Tea v lahvičce a odnést i s sebou. 

20181008_093531000_iOS

Kromě toho, že všechny produkty nabízíme s sebou, tak si budete moci odnést také úplně nový produkt WafSandwich! Ideální kombinace pro každodenní snídani a to trojúhelníky vafle s opečeným vajíčkem, rajčetem, baby špenátem, šunkou a majónézou. Tento ranní sendvič je ideálním produktem pro odnos s sebou do Vaší práce či školy. Vychutnat si ho můžete také v našich pobočkách, ideálně v kombinaci s novinkou FlatWhite a nebo naším jedinečným Ice Tea nápojem. 

Jak jsme již zmínili, tak si naše snídaňové menu můžete vychutnat na obou pobočkách a to jak na Waf-Waf Letná: https://www.facebook.com/wafwafletna/ tak i na pobočce Ipák: https://www.facebook.com/bruselskawafwaf/ 

Teď už víte kam zajít na nejlepší snídani a nebo na jedinečný brunch v Praze! My se na Vás budeme těšit. 


Odhalte jaké máme nové přísady!

Ve Waf-Waf nás čeká podzim plný novinek a jedinečných produktů. Kromě našeho menu, které představíme začátek listopadu se také můžete ve Waf-Waf těšit na obměněnné sladké či slané přísady a polevy, které dáváme na naše vafle, palačinky a lívance. Waf-Waf jde cestou, kdy chce každému zákazníkovi přinést ogirinální a nevšední zážitek a proto už i vy můžete odhalit, jaké přísady Vás budou od října čekat na našich obou počkách. 

Mezi oblíbenými sladkými přísadami tak nově najdete například Kinder Maxi King, tato chlazená sušenka, kterou tak moc všichni milujeme si budete moci nakombinovat s vaflemi, palačinkami i lívanci. Od Kinder pak přibyde ještě Kinder mléčný řez, další chlazená pochutina, která Vám v kombinace s některými našimi produkty vykouzlí úsměv na rtech! 

20181008_091835000_iOS

Nevšední a nový zážitek také slibují polevy, kde se objeví jedinečné Arašídové Máslo od společnosti Lucky Alvin, které nebudete moci koupit nikde jinde než ve Waf-Waf. Tato poleva bude ve verzi PUMPKIN SPICE od Lucky Alvin a tato limitovaná edice bude k dispozici pouze do konce měsíce března. Kromě arašídového másla v dýňové variantě taky potěší hlavně zdravě se stravující zákazníky nová slaná přísada! 

Avokádo je trendy záležitost a my ve Waf-Waf Vám ho naesrvírujeme trošku jinak, než jste zvyklí. Nadýchaný avokádový krém tak budete mít možnost ochutnat již od poloviny října. Nová sladná přísada, která se ideálně hodí k palačinkám či vaflím nebo lívancům se vyrábí na prinicipu guacamole, ale s pár rozdíly. Chcete na to přijít? Stačí náš navštívit ve Waf-Waf Letná a nebo Waf-Waf Ipák! Ke slaným přísadám ještě přibydou kyselé okurky, které jsou například super se slanými lívanci a nebo římský salát, který jsme přidali k naší další novince, kterou zveřejníme až za pár týdnů. 

Těšíme se na Vás na našich pobočkách! 

#HLEDAMETE

#wafwafcrew je tým mladých lidí, které jejich práce baví a chodí do Wafu s úsměvem. Táhnou za jeden provaz, někdo je u pokladny, někdo dělá vafle, palačinky nebo lívance a někdo je zdobí. Na každé dobrotě se kreativně vyřádí a jejich díla pak zahlcují sociální sítě.

Nedávno absolvovali teambuilding na paintballu, kde nezáleželo na tom, kdo je šéf, ale kdo má lepší mušku. Nakonec si všichni podali ruce a šli si užít grilovačku, protože sladkého mají každý den dostatek. 

Ochutnávání je povoleno. I ten nejlepší kuchař musí vědět, co dobrého ukuchtil. Není to však povinnost, ovšem … kdo by odolal.

Při otázce, jestli si našli ve Wafu kamarády, každý odpoví “Ano”. Není to jen o práci. Ve #wafwafcrew vznikají nová přátelství a s ním i nové zážitky.

Přidej se k nám a staň se součástí #wafwafcrew <3 #hledamete

 

Více informací ZDE.

 

Nebo rovnou piš na email office@waf-waf.cz. 

Nahoru
37 položek celkem