Novinky, Strana 4

novinky ve wafu

Waf IPák OTEVŘEN

A je to tady! Waf IPák OTEVŘEN :) Přijď se podívat do nového Waf prostředí a sestav si svou kombinaci vafle, palačinky nebo lívanců, tak jak to máš rád. Nezapomeň ji vyfotit na své sociální sítě a přidej #radostprovsechny i #wafipak, protože na tom teď všichni ujíždí :P 

Waf Waf Ti zase o trochu blíže. Proč? Tak například proto, že Waf IPák najdeš na adrese Bělehradská 67 v Praze a to je hned na tramvajové zastávce Bruselská. IPák je odjakživa taková pražská spojka. Máte to blízko kamkoli. Každý Pražák řekne, že když zrovna neměl sraz “u koně pod ocasem” (protože tam je většinou plno), tak se s kámošem scházeli “na IPáku na rohu”. Teď se bude říkat: "Sejdeme se u Wafu IPák?" :)

Waf IPák je otevřen PO - PÁ 8:00 - 22:00 a SO - NE 9:00 - 22:00. Zastav se, udělej si radost a měj #novyzazitek.

 

Oslavit otevření nového Wafu přišla i Sharlota, Milan Peroutka, Verča Spurná, Lucka Šumová, Holka z Letné, Honza Solfronk a Tomas Weis.

Podívejte se na video z Otevíračky: Video ZDE

Otevřeme IPák #prijdes

Čtvrtek 28. 6. 2018 si napiš do kalendáře se třemi vykřičníky a k tomu WAF WAF IPÁK. V 17 hodin se otevírá historicky druhý Waf a to v samém centru hlavního města na I. P. Pavlova (Bělehradská 7). Pokud stále ještě uvažuješ nad tvou návštěvou v tento slavnostní den, podívej se na facebookovou událost, kterou najdeš pod názvem “Otevřeme IPák”. Postupně se zde odkrývá identita nového Wafu a to již určitě neodoláš.

Ochutnat budeš moci celou nabídku včetně lívanců, palačinek, vaflí a oblíbených snídaní známé jako jedny z nejlepších v Praze. Zajít si také můžeš na zmrzlinu či kournout s vaflí do ruky. No a samozřejmě to všechno nezapomeň vyfotit a fotku dát na své sociální sítě pod hashtagem #wafwaf #novyzazitek. Rozšiřujeme se a rozdáváme “radost pro všechny”, tak doufáme, že brzy #prijdes.

 

Nové snídaňové menu!

Časně ráno přemýšlíte nad tím, jak nejlépe zahájit Váš den. Máme pro vás jeden dobrý tip. Co takhle zajít na naše pozměněné snídaňové menu do Waf-Waf. Na výběr momentálně máte ze čtyř nabídek. Jako první ze skvělých lívanců s malinami, medem, oříšky a vanilkovou polevou, dalším na řadě je guacamole salátek s vaflí nebo míchaná vajíčka s opečenou slaninou a pažitkou. V neposlední řadě pak náš speciální produkt IronWaf, což je vafle s vajíčkem, slaninou a cheddarem. Za speciální cenu si ke každému produktu můžete v rámci naše snídaňového menu dát i kávu, dle vašeho výběru. Snídaně ve Waf-Waf podáváme každý všední den od 08:00 – 11:00.

 

snídaně waf


Budeme se těšit na Vaši ranní návštěvu ve Wafu!

Valentýn ve Waf-Waf!

Každému je jasné, že se svátek zamilovaných rychle blíží! My ve Waf-Waf jsme si připravili nejen speciální nabídku, ale také atmosféru, která na Vás bude láskou přímo dýchat. Kde jinde si tak vychutnat tento svátek, než právě u nás na Letné. Jak jistě víte, od minulého týdne máme v prodeji novinku a to lívance, ve stylu sestav si vlastní. Pro tyto valentýnské dny jsme se rozhodli vymyslet unikátní červené lívance ve tvaru srdce s bohatou náplní a ovocem. Valentýnská nabídka je také možná ve stylu take-away, kdy vám obsluha připraví tyto lívance s sebou do krabičky a vy můžete vaší drahou polovičku, překvapit i tímto roztomilým dárkem.

Speciální valentýnská nabídka bude dostupná od 13.2. - 15.2. a to vždy od 11:00 - 22:00. Pokud byste si chtěli zarezervovat místo, použijte prosím následující kontakty. Pro více informací pak sledujte naše událost na našem facebooku: www.facebook.com/events/150008852473001

 

BLOG (3)

Waf-Waf bude nabízet i lívance!

Od úterý 6.2. budete moci u nás ve Waf-Waf ochutnat jako další hlavní produkt lívance. Naše "americké palačinky" si pak budete moci nakombinovat stejně jako vafle nebo palačinky dle svých chutí. Další novinkou pak bude pozměněné Waf-menu, kde si lívance můžete dát společně s ice-tea za lepší cenu. Lívance budeme momentálně prodávat pouze v klasické variantě, tedy bezlepkové či veganské momentálně nechystáme. Naše lívanečky si také budete moci odnést s sebou, náš personál Vám je připraví do krabičky, za kteoru v rámci našeho take-away systému samozřejmě neplatíte. 

 

waf doporučuje

Další otázka bude jistě směřovat na to, zda budeme mít i slanou variantu? Tak vás můžeme ubezpečit, že určitě ano! Lívance si tak můžete nakombinovat i se slanými přísadami, ke kterým jsme nově přidali také kuřecí maso! Budeme mít pro vás také již předvybranou slanou verzi, která se nachází v našem Waf-menu. Věříme, že naše super lívance Vás okouzlí stejně jako jsme jim podlehli my ve Waf-Waf. Těšíme se až ochutnáte. 


Více informací pak můžete určitě najít na našich fb stránkách: www.facebook.com/wafwafcz Milujeme kuřecí!

Po delší době příprav, jsme přichystali novinku, která určitě potěší všechny, kteří by do Waf-Waf rádi zavítali i na plnohodnotný oběd či večeři. Jako takový předvoj jsme vytvořili dva produkty. První je oblíbená vafle s kuřecím masem a vlastní delikátní omáčkou, jenž nese název Waf&Chicken. Samozřejmě jsme nechtěli opomenout ani palačinky a tak přišla na řadu naše "crepedilla", což je taková Waf verze quesadilla, která je plněná cheddarem, kuřecím masem a baby španátem. Crepedillu pak podáváme s pikantní rajčatovou omáčkou a zakysanou smetanou. 

waftip

Tím, ale samozřejmě někončíme. Již v průběhu února vám představíme kompletní rozšířenou nabídku Lunch&Dinner. Menu bude obsahovat jak masové, tak vegetariánské pokrmy, které vás zasytí a zajistí vám tak kvalitní oběd či večeři ve Waf-Waf! Na menu-boardu bude k objednání vždy od 11:00 - 22:00. Už teď vám můžeme prozradit, že Lunch&Dinner bude obsahovat i jídlo z oblíbeného avokáda. 
Nahoru
36 položek celkem