Novinky, Strana 4

novinky ve wafu

Naše nová Donutella!

Další novinka, která bude v prodeji již od soboty je Donutella! Chcete být mezi prvními, kteří jí ochutnají a získat jednu naši Donatellu? Čtěte dále, odpovězte na naši soutěžní otázku na náš email: info@waf-waf.cz a Donatella může být Vaše! 

Nová #wafwaf speciální kobliha bude plněná nejoblíběnějšími přísadami, které u nás můžete nálezt. Jako první budou čerstvé jahody a bánany, poté přijde nutella, oříšky a celé to doplní kinder tyčinka. Vzpomínáte na ten obal od kinder čokolády, na toho klučinu s tím úsměvem? Tak přesně takový Vám vyčaruje naše Donutella! Tato kobliha nejen, že potěší Vaše smysly, ale také Vaši peněženku, jelikož bude stát pouze 59kč. Ideálně se bude například hodit ke kávě a to ve speciálním menu, které startuje od listopadu. Dále ji také určitě doporučujeme ke slaným věcem jako doplňek, který Vás nadchne a umocní #novyzazitek. 
Další informace také naleznete na našich FB stránkách: https://www.facebook.com/WafWafCZ/

20181018_084756000_iOS

Nebojte se, nejedná se pouze o tuto novinku, ale v nadcházejících týdnech to bude jedna za druhou. Už na příští týden plánujeme speciální halloweenské menu, které bude zahaleno do pumpkin spice chutí a oranžových barev! Takže insta friendly jako pokaždé! 

A jaká, že je soutěžní otázka? 

Napište nám na email: info@waf-waf.cz jakými přísadami plníme naši Donutellu a my vybereme 2 z vás, kteří obdrží naši Donutellu! 

Přinášíme #radostprovsechny už více než rok a půl a těší nás, že pro Vás můžeme vymýšlet stále nové věci. 

Snídaňové menu ve Waf-Waf

Naše nové snídaňové menu můžete v pobočkách Waf-Waf najít již od tohoto pátku 19.10.! Snídaně podáváme každý všední den od 08:00 - 11:00. Rádi byste věděli, které produkty nabízíme, tak čtěte pozorně a dozvíte se kam na nejlepší snídani v Praze! 

Jako první produkt Vám představíme HoneyWaf, jedná se o určitou vitalizaci předešlé nabídky, když jsme přidali velmi oblíbený med, který se ve spojení s malinami, oříšky a vanilkovou polevou stává doslova neodolatelným. Můžete si ho dopřát v kombinaci s horkým nápojem jako je káva, capuccino a nebo nově i horká čokoláda. Lívance Vás vyjdou na 114kč. 

20181002_114314000_iOS

Velmi oblíbený produkt IronWaf jsme ponechali, ale vyhověli jsme zákazníkům s jejich žádostí a IronWaf se stane větším a tedy Classic. To znamená, že si budete moci užít tuto rozšířenou verzi s celou vaflí a více gramů přísad. Vychutnat si to můžete v kombinaci s kávou, která Vás vyjde pouze na 30kč, což dělá snídani ještě příjemnější. Radost vám tak vykouzlí vafle se slaninou, rukolou, cheddarem a volským okem navrch! 

Úplnou novinkou pak bude čokoládovo-kakaový Choco Waf&Cut, což je celá čokoládová vafle rozkrájená na malé kousky, které Vám vytvoří přímo "nebe v puse". Co víc tyto čokoládové kousky budou doplněny dalšími ovocnými přísady v kombinaci s bílým sladkým krémem linolada. Těšit se tak můžete na borůvky, jahody a maliny. Celý tento zážitek si můžete dopřát za pouhých 119Kč a to každý pracovní den od 8 rána do 11 dopoledne. Nově si také můžete k tomuto snídaňovému meníčku dopřát Ice Tea v lahvičce a odnést i s sebou. 

20181008_093531000_iOS

Kromě toho, že všechny produkty nabízíme s sebou, tak si budete moci odnést také úplně nový produkt WafSandwich! Ideální kombinace pro každodenní snídani a to trojúhelníky vafle s opečeným vajíčkem, rajčetem, baby špenátem, šunkou a majónézou. Tento ranní sendvič je ideálním produktem pro odnos s sebou do Vaší práce či školy. Vychutnat si ho můžete také v našich pobočkách, ideálně v kombinaci s novinkou FlatWhite a nebo naším jedinečným Ice Tea nápojem. 

Jak jsme již zmínili, tak si naše snídaňové menu můžete vychutnat na obou pobočkách a to jak na Waf-Waf Letná: https://www.facebook.com/wafwafletna/ tak i na pobočce Ipák: https://www.facebook.com/bruselskawafwaf/ 

Teď už víte kam zajít na nejlepší snídani a nebo na jedinečný brunch v Praze! My se na Vás budeme těšit. 


Odhalte jaké máme nové přísady!

Ve Waf-Waf nás čeká podzim plný novinek a jedinečných produktů. Kromě našeho menu, které představíme začátek listopadu se také můžete ve Waf-Waf těšit na obměněnné sladké či slané přísady a polevy, které dáváme na naše vafle, palačinky a lívance. Waf-Waf jde cestou, kdy chce každému zákazníkovi přinést ogirinální a nevšední zážitek a proto už i vy můžete odhalit, jaké přísady Vás budou od října čekat na našich obou počkách. 

Mezi oblíbenými sladkými přísadami tak nově najdete například Kinder Maxi King, tato chlazená sušenka, kterou tak moc všichni milujeme si budete moci nakombinovat s vaflemi, palačinkami i lívanci. Od Kinder pak přibyde ještě Kinder mléčný řez, další chlazená pochutina, která Vám v kombinace s některými našimi produkty vykouzlí úsměv na rtech! 

20181008_091835000_iOS

Nevšední a nový zážitek také slibují polevy, kde se objeví jedinečné Arašídové Máslo od společnosti Lucky Alvin, které nebudete moci koupit nikde jinde než ve Waf-Waf. Tato poleva bude ve verzi PUMPKIN SPICE od Lucky Alvin a tato limitovaná edice bude k dispozici pouze do konce měsíce března. Kromě arašídového másla v dýňové variantě taky potěší hlavně zdravě se stravující zákazníky nová slaná přísada! 

Avokádo je trendy záležitost a my ve Waf-Waf Vám ho naesrvírujeme trošku jinak, než jste zvyklí. Nadýchaný avokádový krém tak budete mít možnost ochutnat již od poloviny října. Nová sladná přísada, která se ideálně hodí k palačinkám či vaflím nebo lívancům se vyrábí na prinicipu guacamole, ale s pár rozdíly. Chcete na to přijít? Stačí náš navštívit ve Waf-Waf Letná a nebo Waf-Waf Ipák! Ke slaným přísadám ještě přibydou kyselé okurky, které jsou například super se slanými lívanci a nebo římský salát, který jsme přidali k naší další novince, kterou zveřejníme až za pár týdnů. 

Těšíme se na Vás na našich pobočkách! 

#HLEDAMETE

#wafwafcrew je tým mladých lidí, které jejich práce baví a chodí do Wafu s úsměvem. Táhnou za jeden provaz, někdo je u pokladny, někdo dělá vafle, palačinky nebo lívance a někdo je zdobí. Na každé dobrotě se kreativně vyřádí a jejich díla pak zahlcují sociální sítě.

Nedávno absolvovali teambuilding na paintballu, kde nezáleželo na tom, kdo je šéf, ale kdo má lepší mušku. Nakonec si všichni podali ruce a šli si užít grilovačku, protože sladkého mají každý den dostatek. 

Ochutnávání je povoleno. I ten nejlepší kuchař musí vědět, co dobrého ukuchtil. Není to však povinnost, ovšem … kdo by odolal.

Při otázce, jestli si našli ve Wafu kamarády, každý odpoví “Ano”. Není to jen o práci. Ve #wafwafcrew vznikají nová přátelství a s ním i nové zážitky.

Přidej se k nám a staň se součástí #wafwafcrew <3 #hledamete

 

Více informací ZDE.

 

Nebo rovnou piš na email office@waf-waf.cz. 

Tvůj pes, Waf Waf kámoš

Jestli můžeš do Wafu s sebou vzít psíka? No jasně, že můžeš. Kolik takových kamarádů máme - vyslechne tě, mazlí se, rozumí ti, nemluví, když nechceš, poslouchá tě a vždycky má na tebe čas. Tak ano, po kamarádovi nemusíš uklízet bobky, nemusíš ho chodit venčit 3x denně (i když občas i někteří kamarádi to vyžadují), nemusíš na něj shánět hlídání, když jedeš na dovolenou a nemusíš po nich věčně uklízet chlupy. Když si ale spočítáš všechna pro a proti, také Ti z toho ten pes vychází lépe?

Konec konců náš čtyřnohý mazlíček není ani tak náročný na stravu. Většinou sní všechno, co mu je zrovna poskytnuto a ještě se náramně olízne, že to bylo to nejlepší, co kdy jedl. A tohle dělá u všeho. Jak říkám, nenáročný a po všech stránkách Ti nahradí i tu drahou polovičku. Kdy Ti naposledy takhle pochválila večeři… :)

Z toho vyplývá, že Waf Waf je místo, kde mají všechny čtyřnozí kamarádi (psi, kočky, fretky, prasátka a další) DVEŘE OTEVŘENÉ. Samozřejme, když si přivedete třeba rybičku, rádi ji přivítáme. Vždyť i malé dítě ví, že “ryba je kámoš, né žrádlo”. 

Waf IPák OTEVŘEN

A je to tady! Waf IPák OTEVŘEN :) Přijď se podívat do nového Waf prostředí a sestav si svou kombinaci vafle, palačinky nebo lívanců, tak jak to máš rád. Nezapomeň ji vyfotit na své sociální sítě a přidej #radostprovsechny i #wafipak, protože na tom teď všichni ujíždí :P 

Waf Waf Ti zase o trochu blíže. Proč? Tak například proto, že Waf IPák najdeš na adrese Bělehradská 67 v Praze a to je hned na tramvajové zastávce Bruselská. IPák je odjakživa taková pražská spojka. Máte to blízko kamkoli. Každý Pražák řekne, že když zrovna neměl sraz “u koně pod ocasem” (protože tam je většinou plno), tak se s kámošem scházeli “na IPáku na rohu”. Teď se bude říkat: "Sejdeme se u Wafu IPák?" :)

Waf IPák je otevřen PO - PÁ 8:00 - 22:00 a SO - NE 9:00 - 22:00. Zastav se, udělej si radost a měj #novyzazitek.

 

Oslavit otevření nového Wafu přišla i Sharlota, Milan Peroutka, Verča Spurná, Lucka Šumová, Holka z Letné, Honza Solfronk a Tomas Weis.

Podívejte se na video z Otevíračky: Video ZDE

Otevřeme IPák #prijdes

Čtvrtek 28. 6. 2018 si napiš do kalendáře se třemi vykřičníky a k tomu WAF WAF IPÁK. V 17 hodin se otevírá historicky druhý Waf a to v samém centru hlavního města na I. P. Pavlova (Bělehradská 7). Pokud stále ještě uvažuješ nad tvou návštěvou v tento slavnostní den, podívej se na facebookovou událost, kterou najdeš pod názvem “Otevřeme IPák”. Postupně se zde odkrývá identita nového Wafu a to již určitě neodoláš.

Ochutnat budeš moci celou nabídku včetně lívanců, palačinek, vaflí a oblíbených snídaní známé jako jedny z nejlepších v Praze. Zajít si také můžeš na zmrzlinu či kournout s vaflí do ruky. No a samozřejmě to všechno nezapomeň vyfotit a fotku dát na své sociální sítě pod hashtagem #wafwaf #novyzazitek. Rozšiřujeme se a rozdáváme “radost pro všechny”, tak doufáme, že brzy #prijdes.

 

Nové snídaňové menu!

Časně ráno přemýšlíte nad tím, jak nejlépe zahájit Váš den. Máme pro vás jeden dobrý tip. Co takhle zajít na naše pozměněné snídaňové menu do Waf-Waf. Na výběr momentálně máte ze čtyř nabídek. Jako první ze skvělých lívanců s malinami, medem, oříšky a vanilkovou polevou, dalším na řadě je guacamole salátek s vaflí nebo míchaná vajíčka s opečenou slaninou a pažitkou. V neposlední řadě pak náš speciální produkt IronWaf, což je vafle s vajíčkem, slaninou a cheddarem. Za speciální cenu si ke každému produktu můžete v rámci naše snídaňového menu dát i kávu, dle vašeho výběru. Snídaně ve Waf-Waf podáváme každý všední den od 08:00 – 11:00.

 

snídaně waf


Budeme se těšit na Vaši ranní návštěvu ve Wafu!

Valentýn ve Waf-Waf!

Každému je jasné, že se svátek zamilovaných rychle blíží! My ve Waf-Waf jsme si připravili nejen speciální nabídku, ale také atmosféru, která na Vás bude láskou přímo dýchat. Kde jinde si tak vychutnat tento svátek, než právě u nás na Letné. Jak jistě víte, od minulého týdne máme v prodeji novinku a to lívance, ve stylu sestav si vlastní. Pro tyto valentýnské dny jsme se rozhodli vymyslet unikátní červené lívance ve tvaru srdce s bohatou náplní a ovocem. Valentýnská nabídka je také možná ve stylu take-away, kdy vám obsluha připraví tyto lívance s sebou do krabičky a vy můžete vaší drahou polovičku, překvapit i tímto roztomilým dárkem.

Speciální valentýnská nabídka bude dostupná od 13.2. - 15.2. a to vždy od 11:00 - 22:00. Pokud byste si chtěli zarezervovat místo, použijte prosím následující kontakty. Pro více informací pak sledujte naše událost na našem facebooku: www.facebook.com/events/150008852473001

 

BLOG (3)

Waf-Waf bude nabízet i lívance!

Od úterý 6.2. budete moci u nás ve Waf-Waf ochutnat jako další hlavní produkt lívance. Naše "americké palačinky" si pak budete moci nakombinovat stejně jako vafle nebo palačinky dle svých chutí. Další novinkou pak bude pozměněné Waf-menu, kde si lívance můžete dát společně s ice-tea za lepší cenu. Lívance budeme momentálně prodávat pouze v klasické variantě, tedy bezlepkové či veganské momentálně nechystáme. Naše lívanečky si také budete moci odnést s sebou, náš personál Vám je připraví do krabičky, za kteoru v rámci našeho take-away systému samozřejmě neplatíte. 

 

waf doporučuje

Další otázka bude jistě směřovat na to, zda budeme mít i slanou variantu? Tak vás můžeme ubezpečit, že určitě ano! Lívance si tak můžete nakombinovat i se slanými přísadami, ke kterým jsme nově přidali také kuřecí maso! Budeme mít pro vás také již předvybranou slanou verzi, která se nachází v našem Waf-menu. Věříme, že naše super lívance Vás okouzlí stejně jako jsme jim podlehli my ve Waf-Waf. Těšíme se až ochutnáte. 


Více informací pak můžete určitě najít na našich fb stránkách: www.facebook.com/wafwafcz Nahoru
41 položek celkem