Stravenky ve Waf-Waf!

S radostí vám oznamujeme, že od dnešního dne u nás můžete platit stravenkami. Bereme stravenky od firmy Sodexo a Ticket restaurant. Nebereme jen ty klasické papírové, ale akceptujeme i karty od těchto firem. Počet stravenek není nijak omezen, ale nevracíme na ně. Pokud je hodnota nákupu vyšší než vaše stravenka, můžete ho doplatit kartou či hotově. Během následujících týdnů rozšíříme nabídku firem, od kterých budeme stravenky akceptovat. 

A za co můžete stravenky utratit? Na cokoliv budete chtít. Můžete je uplatit na naše stálé menu ať už sladké, kam spadají zákazníky nejoblíbenější lívance jménem Waftella, vafle Wafreo a Wafcarpone a palačinka Wafnilla nebo na menu slané, kam patří nejoblíbenější palačinka Crepedilla, lívance MapleWaf, vafle IronWaf a také palačinka Wafcream. Dále si u nás můžete pochutnat na našich Milkshakes, WafCut... Samozřejmě stravenky platí i na jídla sestavené vámi. 

IMG_8151

Pokud nebudete chtít jíst jídlo na místě, tak vám vaši objednávku zdarma zabalíme. A pokud budete dělat hromadnou obědnávku, třeba pro firmu, tak nabízíme i možnost dovozu (po domluvě).

IMG_8323

Krásný den přeje Waf-Waf.