Take Away

Jako u většiny podniků, tak i u nás si můžete nechat jídlo zabalit s sebou. Všechny obaly máme zdarma. Nemusíte přijít za účelem toho, abyste si jídlo nechali zabalit ihned. Můžete si ho sníst u nás na pobočce a zbytek, který nesníte vám zdarma zabalíme.

Snažíme se alespoň trochu chránit přírodu, a proto máme krabičky z papíru, které jsou zevnitř povoskované, a tak nic neprosákne ven. Dále používáme tašky z recyklovaného papíru a kalíšky s víčkem, do kterých dáváme omáčku stranou od vašeho jídla. I přes to, že jsou krabičky papírové, tak mají krásný instafriendly design v našich Waf-Waf barvách s našim logem. 

IMG_8150

Co všechno si můžete vzít s sebou? Na to nám stačí jedno slovo: Všechno. Ano, opravdu je tomu tak. Ať už to jsou vafle, lívance nebo palačinky sestavené podle vás, tak vám zabalíme cokoliv z našeho menu. S sebou vám dáme i jakýkoliv námi nabízený nápoj. Kávu, Icetea nebo třeba Fresh juice. Ideální take away svačinkou je naše Donutella, kterou nabízíme v menu s kávou. 

IMG_8149

Pokud nestíháte nebo nechcete čekat frontu na pobočce a chtěli byste nějakou dobrotu od nás domů, do školy či kanceláře, tak zavolejte 10-15 minut předem na toto telefonní číslo: +420 732 639 559 (na tel. čísle jsme každý den od 08:00-22:00) a objednávku budete mít připravenou ihned jak dorazíte na pobočku. 

Dále nabízíme pro školy, firmy a kolektivy možnost pořádání brunche či možnost donášky.