Tvůj pes, Waf Waf kámoš

Jestli můžeš do Wafu s sebou vzít psíka? No jasně, že můžeš. Kolik takových kamarádů máme - vyslechne tě, mazlí se, rozumí ti, nemluví, když nechceš, poslouchá tě a vždycky má na tebe čas. Tak ano, po kamarádovi nemusíš uklízet bobky, nemusíš ho chodit venčit 3x denně (i když občas i někteří kamarádi to vyžadují), nemusíš na něj shánět hlídání, když jedeš na dovolenou a nemusíš po nich věčně uklízet chlupy. Když si ale spočítáš všechna pro a proti, také Ti z toho ten pes vychází lépe?

Konec konců náš čtyřnohý mazlíček není ani tak náročný na stravu. Většinou sní všechno, co mu je zrovna poskytnuto a ještě se náramně olízne, že to bylo to nejlepší, co kdy jedl. A tohle dělá u všeho. Jak říkám, nenáročný a po všech stránkách Ti nahradí i tu drahou polovičku. Kdy Ti naposledy takhle pochválila večeři… :)

Z toho vyplývá, že Waf Waf je místo, kde mají všechny čtyřnozí kamarádi (psi, kočky, fretky, prasátka a další) DVEŘE OTEVŘENÉ. Samozřejme, když si přivedete třeba rybičku, rádi ji přivítáme. Vždyť i malé dítě ví, že “ryba je kámoš, né žrádlo”.