Wafnoce pro všechny!

Vánoce se blíží a ani my ve Waf-Waf nemeškáme a máme pro vás malý dárek v podobě Vánočního menu. Ochutnat tak můžete kakaové lívance s linoladou, lesním ovocem, marshmallow, skořicovým cukrem a medem za 124 Kč. A čokoládovou vafli s vanilkovou polevou, toffifee topingem, jablky, skořicí a s rozinkami za 129 Kč. Samozřejmě jsme nezapomněli na teplý nápoj a tentokrát je to perníkové latte s domácí šlehačkou a s lotus posypem za 69 Kč. Máme možnost také vánočního menu, kde si vyberete jeden z vánočních produktů, ať už vafli či lívance, a k tomu budete mít perníkové latte a to vše za speciální cenu 169 Kč.

Vánoce jsou především o rodinné atmosféře a my se budeme snažit ji co nejvíce naladit. Obě naše pobočky jsou již vánočně vyzdobené. Dále si můžete zakoupit náš limitovaný vánoční plecháček či poukaz pro vaše blízké, který je k dostání na obouch pobočkách. Tímto to zdaleka nekončí. Od 1.12. se můžete těšit na další vánoční novinky.

IMG_7199

Pokud chcete vědět vše co se kolem Waf-Waf děje a být mezi prvními co znají naše novinky, nezapoměňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu. 

Wafnoce pro všechny přeje Waf-Waf.