WafSummer! ☀️

Máme tu konečně prázdniny a společne s nimi přichází i naše nová letní nabídka WafSummer! ❤️☀️

První novinka, která je určená především pro milovníky sladkého, je TiramisWaf. Jedná se o Tiramissu pozvednuté na úplně novou úroveň... Waf-Waf úroveň ❤️. TiramisWaf obsahuje vafli, která je politá espressem, pomazaná lahodným a jemným mascarpone, následně posypaná kakaem a přelitá čokoládovou polevou, medem, a dozdobená čokoládovými kočičími jazýčky. Tuto lahodnou novinku si můžete vychutnat za pouhých 129 Kč.

IMG_3200

Dále tu máme něco pro ty, kteří v tomto horku chtějí něco svěžího a lehkého, ale zároveň se chtějí plnohodnotně najíst. Pro vás je tu CaesarWaf! ❤️ Opět je to klasický salát Caesar pozvednutý na lepší úroveň. Salát obsahuje vafli nakrájenou na kostičky, římský salát, slaninu, kuřecí maso, parmezán a výborný dip salsa rosa. Tuto svěží novinku si můžete vychutnat za 119 Kč.

IMG_3234

Jako další novinku tu máme šťavnatý WafWrap! ❤️ Tato ideální take-away novinka obsahuje palačinku, cheddar, svěží římský salát, rajčata, kuřecí maso a dip salsa rosa. WafWrap si můžete vychutnat za 99 Kč. 

IMG_3241

Samozřejmě jsme nezapomněli na osvěžující drink. Svoje místo ve WafSummer nabídce si zasloužilo naše Wafrappé! ❤️ Základ se skládá z výborné kávy, ledu, vanilkové zmrzliny a karamelové polevy a na vrchu je domácí šlehačka s posypem z Lotus sušenek. Naše Wafrappé je ideální produkt na take-away, hodí se ke každému jídlu, jak sladkému, tak slanému a stojí pouhých 89 Kč.

IMG_1633

Jisté je, že všechny produkty z nabídky dáváme i s sebou a můžete platit i stravenkami. Pokud chcete mít jistotu, že se u nás posadíte, tak neváhejte a udělejte si u nás rezervaci na tel.: +420 732 639 559 (na tel.čísle jsme každý den od 08:00 - 22:00) nebo na našem Instagramu. 

Krásný den přeje tým Waf-Waf ❤️