Naše pobočky

WAF-WAF LETNÁ

WAF-WAF LETNÁ

WAF-WAF IPÁK

WAF-WAF IPÁK

Waf-Waf - OC Řepy (Praha)

Waf-Waf - OC Řepy (Praha)

WAF-WAF OC PALLADIUM (+2 patro)

WAF-WAF OC PALLADIUM (+2 patro)

WAF-WAF - OC FORUM LIBEREC

WAF-WAF - OC FORUM LIBEREC

WAF-WAF - OSTRAVA (FORUM NOVA KAROLINA)

WAF-WAF - OSTRAVA (FORUM NOVA KAROLINA)

WAF-WAF LETNÁ

Milady Horákové 52, Praha 7

Zrekonstruovaná pobočka Waf-Waf Letná disponuje také zimní/letní zahrádkou ve vnitrobloku, čímž se kapacita pobočky zvýšila až na 75 osob. Na této pobočce si můžete vychutnat komplexní #novyzazitek, jídlo Vám připravíme přímo na místě a nebo si jej můžete vyzvednout s sebou. Slečny Vám zabalí naše produkty do hezkého obalu a dají Vám papírovou tašku pro snazší odnos vaflí, lívanců nebo palačinek.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle:

08:00 - 21:00

Kontaktní telefonní číslo:

+420602728121

Kontaktní email:

letna@waf-waf.cz

Letenská pobočka se otevřela přesně 8.4.2017 a nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a dalčí originální produkty. Zajímavá je specifickým interiérem, který zahrnuje i některé z retro prvků. Vhodná je také pro rodinny s dětmi včetně kočárků a to
Právě díky dětskému koutku v zadní části provozovny a prostorné zahrádce ve vnitronloku. Samozřejmostí je možnost take-away a to zcela zdarma. Do naší provozovny Waf-Waf na Letné mají také povolený vstup pejsci. Na pobočce provádíme rezervace pro více než jeden stůl.
Pobočka se nám rozrostla o zimní zateplenou zahradu/venkovní zahradu přes léto a tím se i zvýšila kapacita pobočky na 75 lidí.

Z této pobočky také probíhá rozvoz Waf-Waf produktů do různých koutů Prahy. Objednávat můžete na těchto platformách:

WAF-WAF IPÁK

Bělehradská 67, 120 00 Nové Město

Pobočka Waf-Waf IP Pavlova se nachází přímo na tramvajové zastávce Bruselská. Na této pobočce si můžete vychutnat jídlo přímo na místě a nebo si vyzvednout jídlo s sebou. Slečny Vám zabalí naše produkty do hezkého obalu a dají Vám papírovou tašku pro snazší odnos vaflí, lívanců nebo palačinek.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle: 08:00 - 21:00

Kontaktní telefonní číslo: +420 725 344 097

Kontaktní email: ipak@waf-waf.cz

Vinohradská pobočka se otevřela přesně 27.6.2018 a nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a další originální produkty. Zajímavá je specifickým interiérem, který zahrnuje nízké sezení i barové židle se sezením v rámci okenního výklenku, kde se Vám nabídne výhled do ulice.
Kapacita je 30 lidí, nicméně přes letní měsíce se kapacita pobočky navýší díky předzahrádce, která má k dispozici dalších 6 stolků a je tak zkrášlením pobočky pro teplejší měsíce. Na této předzahrádce také prodáváme vlastní kopečkovou zmrzlinu a sorbety, které jsme přidali do naší nabídky. Zmrzlinu si tak můžete dopřát i během chůze po ulici Bělehradská a v přilehlých parcích. Samozřejmostí je možnost take-away.
Do naší provozovny Waf-Waf na IP Pavlova mají také povolený vstup pejsci. Do této pobočky také provádíme rezervace, a to od pondělí do pátku pro více než jeden stůl, můžete nás kontaktovat na zde uvedeném telefonním čísle. Doporučujeme ochutnat i některé z našich novinek, které jsme aktuálně přidali do našeho sortimentu. Věříme, že jsme Vás navnadili k návštěvě, těšíme se na Vás.

Z této pobočky také probíhá rozvoz Waf-Waf produktů do různých koutů Prahy. Objednávat můžete na těchto platformách:

Waf-Waf - OC Řepy (Praha)

Makovského 1349/2a, 16300 Praha 17

Pobočka v OC Řepy se otevřela 31.1.2024 a disponuje více než 30 místy k sezení. Z pobočky také lze objednat rozvozové služby do lokalit v její blízkosti. Pokud je zapotřebí, můžete provést i rezervace na výše uvedeném čísle.

Otevírací doba: Pondělí - Neděle: 09:00 - 21:00 Kontaktní telefonní číslo: +420778967987

WAF-WAF OC PALLADIUM (+2 patro)

Náměstí Republiky 1, 110 00 Nové Město

Umístění pobočky je na patře +2 v OC Palladium v rámci food-court. Na této pobočce si můžete vychutnat jídlo přímo na místě a nebo si nechat produkty zabalit s sebou. Slečny Vám zabalí naše produkty do hezkého obalu a dají Vám papírovou tašku pro snazší odnos vaflí, lívanců nebo palačinek.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle: 09:00 – 21:00

Kontaktní telefonní číslo: + 420 725 745 898

Kontaktní email: palladium@waf-waf.cz

Další pražská pobočka (v pořadí již třetí) se otevřela 19. ledna 2020 a nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf, ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a další originální produkty. Zajímavá je specifickým interiérem, který zahrnuje i některé z retro prvků.
Pobočka se nachází v OC Palladium (Praha 1, Náměstí Republiky 1, 110 00) v + 2. patře v rámci food-court.  Kapacita je 20 zákazníků. Samozřejmostí je možnost take-away či rozvoz jídla. Radost uděláme i veganům, protože už i vegani si můžou sestavit vafli podle sebe! Stačí zaškrtnout políčko veganská vafle.
Doporučujeme ochutnat i některé z našich novinek, které jsme aktuálně přidali do našeho sortimentu. Věříme, že jsme Vás navnadili k návštěvě, těšíme se na Vás.

Z této pobočky také probíhá rozvoz Waf-Waf produktů do různých koutů Prahy. Objednávat můžete na těchto platformách:

WAF-WAF - OC FORUM LIBEREC

nám. Soukenné 2a, 460 01 Liberec

Pobočka v OC Forum Liberec se otevřela 11.9.2023 a obsahuje celkem až 50 míst k sezení, které je rozmístěno jak ve vnitřní části pobočky, tak i před samotnou pobočku v pasáži obchodní centra. Provozovna disponuje velkým dětským koutkem se spousty herních prvků a skluzavkou, takže své ratolesti můžete nechat pohodlně vyhrát.

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek:

08:00 - 20:00

Sobota - Neděle

09:00 - 20:00

Kontaktní telefonní číslo:

+420 775 713 008

Kontaktní email:

liberec.forum@waf-waf.cz

Najdete zde také unikátní zelenou foto stěnu se svítícím logem Waf-Waf a vícero boxů, které Vám dopřejí pohodlné posezení s přáteli. Najdete nás přímo u jednoho z vchodů do obchodního centra a to konkrétně z ulice Jánská.

WAF-WAF - OSTRAVA (FORUM NOVA KAROLINA)

Jantarová 3344/4, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka v Ostravě se otevřela 15.12.2023 a obsahuje kapacitu přes 30 míst k sezení. K této provozovně je také připojen foodcourt a tak se možnost sezení mnohonásobně navyšuje. Otevřeno je každý den v týdnu od 9 do 21. Najdete nás přímo na patře +2 v rámci Forum Nová Karolina.

Kontaktní email: ostrava.karolina@waf-waf.cz Otevírací doba: Pondělí - Neděle: 09:00 - 21:00 Kontaktní telefonní číslo: +420 601 359 262