Naše pobočky

WAF-WAF LETNÁ

WAF-WAF LETNÁ

WAF-WAF OC PALLADIUM (+2 patro)

WAF-WAF OC PALLADIUM (+2 patro)

WAF-WAF IPÁK

WAF-WAF IPÁK

WAF-WAF OC VELKÝ ŠPALÍČEK

WAF-WAF OC VELKÝ ŠPALÍČEK

WAF-WAF LETNÁ

Milady Horákové 52, Praha 7

Zrekonstruovaná pobočka Waf-Waf Letná disponuje také zimní/letní zahrádkou ve vnitrobloku, čímž se kapacita pobočky zvýšila až na 75 osob. Na této pobočce si můžete vychutnat komplexní #novyzazitek, jídlo Vám připravíme přímo na místě a nebo si jej můžete vyzvednout s sebou. Slečny Vám zabalí naše produkty do hezkého obalu a dají Vám papírovou tašku pro snazší odnos vaflí, lívanců nebo palačinek.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle:

08:00 - 21:00

Kontaktní telefonní číslo:

+420602728121

Kontaktní email:

letna@waf-waf.cz

Letenská pobočka se otevřela přesně 8.4.2017 a nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a dalčí originální produkty. Zajímavá je specifickým interiérem, který zahrnuje i některé z retro prvků. Vhodná je také pro rodinny s dětmi včetně kočárků a to
Právě díky dětskému koutku v zadní části provozovny a prostorné zahrádce ve vnitronloku. Samozřejmostí je možnost take-away a to zcela zdarma. Do naší provozovny Waf-Waf na Letné mají také povolený vstup pejsci. Na pobočce provádíme rezervace pro více než jeden stůl.
Pobočka se nám rozrostla o zimní zateplenou zahradu/venkovní zahradu přes léto a tím se i zvýšila kapacita pobočky na 75 lidí.

Z této pobočky také probíhá rozvoz Waf-Waf produktů do různých koutů Prahy. Objednávat můžete na těchto platformách:

WAF-WAF OC PALLADIUM (+2 patro)

Náměstí Republiky 1, 110 00 Nové Město

Umístění pobočky je na patře +2 v OC Palladium v rámci food-court. Na této pobočce si můžete vychutnat jídlo přímo na místě a nebo si nechat produkty zabalit s sebou. Slečny Vám zabalí naše produkty do hezkého obalu a dají Vám papírovou tašku pro snazší odnos vaflí, lívanců nebo palačinek.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle: 09:00 – 21:00

Kontaktní telefonní číslo: + 420 725 745 898

Kontaktní email: palladium@waf-waf.cz

Další pražská pobočka (v pořadí již třetí) se otevřela 19. ledna 2020 a nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf, ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a další originální produkty. Zajímavá je specifickým interiérem, který zahrnuje i některé z retro prvků.
Pobočka se nachází v OC Palladium (Praha 1, Náměstí Republiky 1, 110 00) v + 2. patře v rámci food-court.  Kapacita je 20 zákazníků. Samozřejmostí je možnost take-away či rozvoz jídla. Radost uděláme i veganům, protože už i vegani si můžou sestavit vafli podle sebe! Stačí zaškrtnout políčko veganská vafle.
Doporučujeme ochutnat i některé z našich novinek, které jsme aktuálně přidali do našeho sortimentu. Věříme, že jsme Vás navnadili k návštěvě, těšíme se na Vás.

Z této pobočky také probíhá rozvoz Waf-Waf produktů do různých koutů Prahy. Objednávat můžete na těchto platformách:

WAF-WAF IPÁK

Bělehradská 67, 120 00 Nové Město

Pobočka Waf-Waf IP Pavlova se nachází přímo na tramvajové zastávce Bruselská. Na této pobočce si můžete vychutnat jídlo **přímo na místě** a nebo si vyzvednout **jídlo s sebou.** Slečny Vám zabalí naše produkty do hezkého obalu a dají Vám papírovou tašku pro snazší odnos vaflí, lívanců nebo palačinek.

Otevírací doba:

Pondělí - Čtvrtek: 08:00 - 21:00
Pátek - Sobota - 08:00 - 22:00 + rozvoz & take-away - 22:00 - 02:00
Neděle: 08:00 - 21:00

Kontaktní telefonní číslo: +420 725 344 097

Kontaktní email: ipak@waf-waf.cz

Vinohradská pobočka se otevřela přesně 27.6.2018 a nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a další originální produkty. Zajímavá je specifickým interiérem, který zahrnuje nízké sezení i barové židle se sezením v rámci okenního výklenku, kde se Vám nabídne výhled do ulice.
Kapacita je 30 lidí, nicméně přes letní měsíce se kapacita pobočky navýší díky předzahrádce, která má k dispozici dalších 6 stolků a je tak zkrášlením pobočky pro teplejší měsíce. Na této předzahrádce také prodáváme vlastní kopečkovou zmrzlinu a sorbety, které jsme přidali do naší nabídky. Zmrzlinu si tak můžete dopřát i během chůze po ulici Bělehradská a v přilehlých parcích. Samozřejmostí je možnost take-away.
Do naší provozovny Waf-Waf na IP Pavlova mají také povolený vstup pejsci. Do této pobočky také provádíme rezervace, a to od pondělí do pátku pro více než jeden stůl, můžete nás kontaktovat na zde uvedeném telefonním čísle. Doporučujeme ochutnat i některé z našich novinek, které jsme aktuálně přidali do našeho sortimentu. Věříme, že jsme Vás navnadili k návštěvě, těšíme se na Vás.

Z této pobočky také probíhá rozvoz Waf-Waf produktů do různých koutů Prahy. Objednávat můžete na těchto platformách:

WAF-WAF OC VELKÝ ŠPALÍČEK

Mečová 695/2, 602 00 Brno-střed

Na této pobočce si můžete vychutnat jídlo na místě, jenž disponuje kapacitou až 75 míst a nebo si vyzvednout jídlo s sebou. Slečny Vám připraví naše produkty na talíř Waf-Waf a nebo do hezkého obalu a dají Vám papírovou tašku pro snazší odnos vaflí, lívanců nebo palačinek.

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle: 09:00 – 21:00

Kontaktní telefonní číslo: +420 608 918 243

Kontaktní email: brno.spalicek@waf-waf.cz

Brněnská pobočka se otevřela 17.11. 2019 a nabízí kompletní sortiment konceptu Waf-Waf, ať už se jedná o oblíbené vafle, palačinky, lívance nebo i milkshakes, fresh-juices a další originální produkty jako SushiWaf, BigWaf, WafShakes aj.
Pobočka je zajímavá specifickým interiérem, který zahrnuje i některé z retro prvků. Provozovna je zasazena do obchodní centra Velký Špalíček, který je dominantou centra v Brně a naleznete nás v 1.patře přímo vedle prodejny Dráčik. Z této pobočky navíc budete mít krásný výhled do ulic pod Velkým Špalíčkem a je to ideální prostředí na sraz s kamarády, romantickou návštěvu a nebo i obchodní schůzku. Pobočka Waf-Waf v Brně je také oblíbená u rodin s dětmi, díky svému dětskému koutku a radostí, kterou dětem vykouzlí naše produkty.
Waf-Waf Brno je otevřený každý den až do večerních hodin a pokud chcete udělat rezervaci, neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Kapacitou 74 zákazníků se Waf-Waf Brno také stává zatím největší pobočkou sítě Waf-Waf. Samozřejmostí je možnost odnést si jídlo s sebou.

Radost uděláme i veganům, protože už i vegani si můžou sestavit vafli podle sebe! Stačí zaškrtnout políčko veganská vafle. Na pobočku smí i pejsci. Z této pobočky také probíhá rozvoz Waf-Waf produktů do různých koutů Brna. Objednávat můžete na těchto platformách: